هدر موبایل
1388/07/12 17:55:00
سرویس بین الملل
حدادعادل در دیدار سفیر الجزایر در ایران:

حماسه مردم الجزایر در غلبه بر استعمار از ذهن ملت ایران پاک نمی شود

**محمد امین دراقی سفیر الجزایر در تهران ظهر امروز یکشنبه با رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خانه ملت به نقل از اداره اخبار و رسانه‌های گروهی مجلس شورای اسلامی، محمد امین دراقی سفیر الجزایر در تهران ظهر امروز یکشنبه با غلامعلی حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار حداد عادل با اشاره به احترام ملت ایران نسبت به مردم الجزایر در کسب استقلال و مبارزه با استعمار گفت: حماسه مردم الجزایر در غلبه بر استعمار و بدست آوردن استقلال هنوز از ذهن مردم ایران زدوده نشده است.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و الجزایر در ادامه با ابراز خرسندی از گسترش روابط همه جانبه بر تقویت مناسبات پارلمانی تاکید کرد و افزود: وحدت نظر جمهوری اسلامی ایران و الجزایر در مسائل کلی جهان اسلام و بالاخص مسئله فلسطین ایجاب می‌کند تا روابط پارلمان‌های دو کشور در سطح بالاتری ادامه پیدا کند.
سفیر الجزایر در ایران در دیدار خداحافظی خود ضمن تشریح فعالیت‌های صورت گرفته در دوره ماموریتش از روند رو به رشد مناسبات فرهنگی، سیاسی و تجاری دو کشور ابراز خرسندی کرد و گفت: ارتقاء سطح کمیسیون مشترک ایران و الجزایر به کمیسیون عالی حاکی از اهتمام مقامات عالیرتبه الجزایر به گسترش روابط با جمهوری اسلامی ایران است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet