هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رنجبرزاده قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

سرویس صحن
عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
دوشنبه 26 فروردین 1398 ساعت 15:12
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/58755.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (دوشنبه، 26 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

تذکر روح الله حضرت پور طلاتپه  و نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه به وزیر صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در خصوص عدم رفع ممنوعیت صادرات سیب

تذکر هاجر چنارانی و سیده حمیده زرآبادی نمایندگان مردم نیشابور و قزوین به وزیر ارتباطات جهت اجرایی نکردن ماده 83 و 3 رأی دیوان عدالت در مورد کارگزاران مخابرات روستایی.

تذکر بیت الله عبداللهی نماینده مردم اهر و هریس به رئیس جمهور در خصوص اینکه چرا اصل ۱۵ قانون اساسی در خصوص تدریس زبان ترکی عملاً اجرایی نمی‌شود؟

تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اینکه چه موانع فیزیکی مانند ایجاد بند و طرح‌های آبخیزداری بر سر راه وارد شدن آب بر سر زاینده‌رود توسط آن وزارتخانه بوجود آمده است؟ همچنین به وزیر نیرو در خصوص بررسی و توضیح علت اینکه علیرغم بارندگی بی‌سابقه بیش از ۲۰۰۰ میلی‌متر ظرف شش ماه گذشته در سرچشمه‌های زاینده‌رود فقط یک چهارم ظرفیت زاینده‌رود از آب پر شده است؟

تذکر نادر قاضی پور و علیرضا محجوب نمایندگان مردم ارومیه و تهران به وزیر ارتباطات در خصوص تسریع در رسیدگی جدی به مشکلات کارگران مخابراتی روستایی بخش مخابرات.

تذکر سیده حمیده زرآبادی و هاجر چنارانی نمایندگان مردم قزوین و نیشابور به وزیر کشور در خصوص دلیل حذف نام کوروش از فهرست نام‌های مجاز ثبت احوال.

تذکر سیدقاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه به وزیر کشور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص عدم توجه و پشتیبانی این وزارتخانه‌ها از تولیدکنندگان کشور و نگرانی تولیدکنندگان کشور به ویژه استان‌های محروم غرب کشور. همچنین به وزیر نیرو در خصوص کوتاهی در جریان سیل اخیر و عدم اقدام پیشگیرانه در مناطق سیل زده غربی و جنوبی کشور.

تذکر بهروز بنیادی نماینده مردم کاشمر به وزیر ارتباطات در خصوص علت تهدید کارگران مخابرات روستایی به اخراج و یا عدم واریز حقوق و عدم تمدید قرارداد چیست؟

تذکر نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص اهمیت کاغذ به عنوان مهمترین وسیله مورد نیاز برای تولید فیزیکی کتاب و گردش صنعت نشر که بر کسی پوشیده نیست، سال‌ها قبل مقام معظم رهبری در دیدار با مدیران اجرایی در خصوص اهتمام به تولید کاغذ داخلی دستوراتی صادر فرمودند اما چرا علیرغم رهنمودهای ایشان و تذکرات ما، نیاز کشور را با کاغذهای داخلی مرتفع نکردید که نوسانات ارزی بتواند ظرف هفت سال سرمایه ناشران را به یک دهم کاهش دهد؟

تذکر رضا علیزاده نماینده مردم ورزقان و خاروانا به وزیر ارتباطات در خصوص تسریع در رفع مشکلات حاکم بر روابط استخدامی کارگزاران دفتر مخابراتی روستایی.

تذکر اسدالله قره‌خانی آلوستانی نماینده مردم علی‌آباد کتول به وزیر ارتباطات در خصوص اینکه چرا شرکت مخابراتی ایران براساس ماده ۸۶ قانون الحاق تنظیم بخشی از مواد مقررات دولت نسبت به استمرار بیمه و قرارداد مستقیم با کارگزاران مخابرات روستایی تا زمان بازنشستگی اقدام نمی‌کند؟

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000