هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقصودی خبر داد:

نشست مسئولان خراسان رضوی با رئیس مجلس برای بررسی وضعیت مناطق سیل‌زده

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، از برگزاری نشست استاندار و رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با رئیس مجلس شورای اسلامی به‌منظور بررسی خسارات واردشده به مناطق سیل‌زده این استان خبر داد.
دوشنبه 26 فروردین 1398 ساعت 13:10
نشست مسئولان خراسان رضوی با رئیس مجلس برای بررسی وضعیت مناطق سیل‌زده عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، از برگزاری نشست استاندار و رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با رئیس مجلس شورای اسلامی به‌منظور بررسی خسارات واردشده به مناطق سیل‌زده این استان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101160354198.jpg نشست,مسئولان,خراسان,رضوی,با,رئیس,مجلس,برای,بررسی,وضعیت,مناطق,سیل‌زده Icana

حسین مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وضعیت حوزه انتخابیه‌اش در پی بارندگی‌های شدید اخیر، گفت: سیلاب‌هایی که در پی بارندگی 24 ساعت گذشته که بالغ بر 80 میلی متر بوده در سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب، داورزن، روداب و ششتمد ایجاد شده، خسارات زیادی را به این مناطق وارد کرده است.

سیل 200 میلیارد تومان خسارت به شهرستان‌های خراسان رضوی وارد کرده است

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس برآورد اولیه‌ای که صورت‌گرفته، پیش‌بینی می‌شود حدود 200 میلیارد تومان خسارت به محصولات کشاورزی و منازل مسکونی این مناطق وارد شده است، اما خوشبختانه تلفات جانی نداشتیم.

وی تصریح کرد: امروز مدارس بخش‌های مختلف این شهرستان‌های استان خراسان رضوی به دلیل سیلابی که ایجاد شده، تعطیل بوده است، از سوی دیگر راه‌های ارتباطی جاده‌ها قطع شده و خسارات زیادی به زیرساخت‌های جاده‌ای به ویژه در داورزن و ششتمد وارد شده است.

دولت مامور ویژه‌ای برای برآورد خسارات واردشده به شهرستان‌های خراسان رضوی اعزام کند

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: از استاندار خراسان رضوی و فرمانداران سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب و داورزن تشکر می‌کنیم که با تمهیدات خوبی که اندیشیده بودند مانع از بروز تلفات جانی در این مناطق شدند، اما از دولت انتظار داریم در کنار توجهی که به خسارات وارد شده به استان‌های خوزستان و گلستان خواهند داشت، به شهرستان‌های آسیب‌دیده استان خراسان رضوی هم توجه کرده و مامور ویژه‌ای برای بررسی وضعیت این مناطق نیز اعزام کنند تا هر چه سریعتر خسارات واردشده به خانواده‌هایی که امکان جبران آنها را ندارند، جبران شده و در این مسیر گام‌های موثری در جهت تامین رضایت عمومی برداشته شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بنده از طرف کمیسیون شوراها مامور هستم که وضعیت مناطق سیل‌زده استان خراسان رضوی را بررسی کنم، همچنین امروز به همراه استاندار و رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی نشستی با رئیس مجلس شورای اسلامی داریم که وضعیت مناطق سیل‌زده این استان یکی از موضوعاتی است که در آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000