هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیرانوندی مطرح کرد:

ضرورت حمایت آموزش و پرورش از فرهنگیان مناطق سیل زده با اعطای وام کم بهره

سرویس فرهنگی
رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش بر ضرورت حمایت آموزش و پرورش از فرهنگیان مناطق سیل زده با اعطای وام کم بهره تاکید کرد.
دوشنبه 26 فروردین 1398 ساعت 15:25
ضرورت حمایت آموزش و پرورش از فرهنگیان مناطق سیل زده با اعطای وام کم بهره رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش بر ضرورت حمایت آموزش و پرورش از فرهنگیان مناطق سیل زده با اعطای وام کم بهره تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106947376232.jpg ضرورت,حمایت,آموزش,و,پرورش,از,فرهنگیان,مناطق,سیل,زده,با,اعطای,وام,کم,بهره Icana

محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به صحبت های معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش مبنی بر اعطای وام 20 میلیون تومانی با بهره کم به فرهنگیان مناطق سیل زده گفت: در استان هایی نظیر استان لرستان، خوزستان و گلستان که میزان خسارات ناشی از وقوع سیل بسیار بالا است، لازم است دستگاه های اجرایی به اندازه ای که توانایی اعطای وام به مردم را دارند، مردم را در بازسازی سرپناه خود و تامین وسایل ضروری زندگی کمک کنند.

ضرورت حمایت دستگاه های دولتی از کارمندان خود در مناطق سیل زده

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه ای که با حضور مقامات استان در محل استانداری استان لرستان برگزار شد، بر مسئله حمایت ادارات و نهادهای دولتی از کارمندان خود و ارائه کمک های نظیر وام به آنها تاکید شد تا آنها بتوانند بخشی از خسارات را جبران کنند.

اعطای تسهیلات 20 میلیون تومانی با بهره کم می تواند بخشی از آلام آنها را کاهش داده و همچنین بخشی از خسارات آنها را تقلیل بخشد

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس افزود: با توجه به اینکه فرهنگیان جزو اقشار کم درآمد جامعه هستند و در سیل اخیر زندگی آنها دچار خسارات زیاد شده، اقدام آموزش و پرورش در اعطای تسهیلات 20 میلیون تومانی با بهره کم می تواند بخشی از آلام آنها را کاهش داده و همچنین بخشی از خسارات آنها را تقلیل بخشد.

اعطای وام 20 میلیون تومانی با بهره کم به فرهنگیان مناطق سیل زده جای تقدیر دارد

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه میزان خسارات وارده ناشی از سیل در استان لرستان بسیار است، مبلغ 20 میلیون نمی تواند بخش اعظمی از خسارات وارده به فرهنگیان را جبران کند، اما همین میزان کمک آموزش و پرورش جای تقدیر و تشکر دارد؛ چراکه این وزارتخانه با مشکل اعتبارات مواجه است، اما مبلغ یادشده می تواند مشکلات بسیاری از فرهنگیان را حل کند.

رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته قرار بر این شده سایر نهادها و دستگاه های دولتی به هر نحوی، کارمندان خود را مورد حمایت قرار دهند که جای دارد که از تلاش های آنها در جهت کاهش آلام مردم استان لرستان تقدیر و تشکر صورت گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000