هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آقاپور در تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی:

تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز تصویب شد

سرویس اقتصادی
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه لایحه ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری - صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی مجددا بررسی شد، گفت: کمیسیون اقتصادی گزارش تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تصویب کرد.
دوشنبه 26 فروردین 1398 ساعت 20:01
تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز تصویب شد عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه لایحه ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری - صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی مجددا بررسی شد، گفت: کمیسیون اقتصادی گزارش تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تصویب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904108488766717.jpg تحقیق,و,تفحص,از,روند,مبارزه,با,قاچاق,کالا,و,ارز,تصویب,شد Icana

معصومه آقاپور علیشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (دوشنبه 26فرودین‌ماه) از رای‌گیری نمایندگان درخصوص گزارش هیات تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز و  بررسی لایحه ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری و صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی خبر داد.

کمیسیون اقتصادی گزارش تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تصویب کرد

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گزارش تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی رای و تایید لازم را کسب کرد و اکنون آماده ارسال به هیات رئیسه جهت طرح در صحن علنی است.

بررسی مجدد لایحه ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری - صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی

وی با بیان اینکه دستور دیگر امروز کمیسیون بررسی لایحه ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری - صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی بود، افزود: براین اساس لایحه مذکور که با ایراداتی ازسوی شورای نگهبان رو به رو شده است مجددا مورد بحث و بررسی نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی و کارشناسان مربوطه قرار گرفت.

امشب؛ نمایندگان کمیسیون اقتصاد با وزیر اقتصاد دیدار می‌کنند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی همچنین یاداور شد: نشست و دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی با وزیر اقتصاد امشب در وزارتخانه اقتصاد  برگزار خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000