آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزاده مطرح کرد:

مشاوره، بهترین راه حل ممکن برای داوطلبان کنکور 98 در مناطق سیل زده

سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس، مشاوره را بهترین راه حل ممکن برای داوطلبان کنکور 98 در مناطق سیل زده دانست.
سه‌شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 11:13
مشاوره، بهترین راه حل ممکن برای داوطلبان کنکور 98 در مناطق سیل زده سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس، مشاوره را بهترین راه حل ممکن برای داوطلبان کنکور 98 در مناطق سیل زده دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201904108925085311.jpg مشاوره،,بهترین,راه,حل,ممکن,برای,داوطلبان,کنکور,98,در,مناطق,سیل,زده Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به صحبت های مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص فرستادن 300 مشاور تحصیلی به مناطق سیل زده گفت: این قبیل اقدامات بسیار خوب و سازنده است، زیرا بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور سال 98 در مناطق سیل زده به دلیل خساراتی که برای آنها به وجود آمده، دچار ضربه روحی شده و نیازمند مشاوره برای ادامه فرایند آموزشی خود هستند.

شرایط روحی دانش آموزان و داوطلبان کنکور 98 در مناطق زده مناسب نیست

نماینده مردم گرمی در مجلس افزود: مشاورانی که به مناطق سیل زده فرستاده می شوند، باید در وهله اول دانش آموزان و داوطلبان کنکور 98 را از لحاظ روحی آماده ادامه حیات کرده و سپس موارد آموزشی و مراقبت های درسی را به آنها گوشزد کنند؛ چراکه حیات بر آموزش تقدم دارد و حفظ جان انسان ها باید در وهله اول مورد تاکید مشاوران قرار گرفته شود.

این نماینده مجلس در دوره دهم ادامه داد: مشاوران تحصیلی نباید داوطلبان کنکور را نسبت به از دست دادن وقت جهت شرکت در آزمون کنکور سال 98 بترسانند؛ چراکه وقت لازم وجود دارد و باید در وهله اول شرایط روحی و جسمی داوطلبان کنکور به شرایط ایده آل و مناسب برسد، سپس مشاوره های لازم جهت شرکت در کنکور سراسری سال 98 صورت بگیرد.

هر کمکی که به مناطق سیل زده از جانب هر نهادی صورت بگیرد، قابل تقدیرات شایسته است

اقدام اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران قابل تقدیر است

وی افزود: هر کمکی که به مناطق سیل زده از جانب هر نهادی صورت بگیرد، قابل تقدیرات شایسته است که جای دارد از اقدام اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص فرستادن 300 مشاور تحصیلی به مناطق سیل زده، تقدیر و تشکر صورت گیرد که به طور قطع این قبیل اقدامات، باعث بالا رفتن حس هم وطن دوستی و همکاری در جهت رفع مشکلات هم وطنان خود در مناطق سیل زده خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش وظیفه دارد از تمام توان خود در جهت رفع مشکلات آموزشی در مناطق سیل زده استفاده کند که در این خصوص با پیگیری های نمایندگان مردم در خانه ملت، تسهیلاتی برای فرهنگیان، دانشجویان و دانش آموزان مناطق سیل زده از طریق وزارت آموزش وپرورش و وزارت علوم در نظر گرفته شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000