انتخابات ریاست جمهوری
1398/01/26 10:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاظم نسب:

دولت سخاوت به خرج ندهد تنها به وظایفش عمل کند

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: ما نمی‌خواهیم دولت سخاوتی به خرج بدهد، بلکه موظف است که غفلت های صورت گرفته در استان خوزستان را جبران کند.
دولت سخاوت به خرج ندهد تنها به وظایفش عمل کند نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: ما نمی‌خواهیم دولت سخاوتی به خرج بدهد، بلکه موظف است که غفلت های صورت گرفته در استان خوزستان را جبران کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102608449497.jpg دولت,سخاوت,به,خرج,ندهد,تنها,به,وظایفش,عمل,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد کاظم نسب الباجی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در خصوص نحوه پرداخت غرامت به کشاورزان خوزستانی اظهار کرد: سیل رخداده در استان خوزستان نسبت به دیگر استان‌های کشور بسیار بیشتر بوده به همین جهت خسارت‌های زیادی را به جا گذاشته است.

وی افزود: دولت و مسئولان برای حفاظت از شهرها، بهترین مزارع در خوزستان را به زیر آب بردند، چراکه راهکار دیگری در این موقعیت وجود نداشت و کشاورزان علی رغم  زحمت‌های زیادی که برای کشت این محصولات متحمل شده بودند، اما بخاطر حفظ استان اجازه هدایت سیل به سمت این مزارع را دادند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما نمی‌خواهیم دولت سخاوتی به خرج بدهد، بلکه دولت موظف است که غرامت و خسارت خرابی‌هایی که به دلیل غفلت برخی دولتمردان در عدم لایروبی کرخه، دز و کارون بوجود آمده و موجب آسیب به مزارع ومنازل مردم شده را به موقع بپردازد.

کاظم نسب گفت: ما پیگیری‌های لازم را انجام داده‌ایم و وزیر جهاد کشاورزی به استان خوزستان آمد و امروز در مجلس هم صحبت‌های لازم انجام شد مردم اطمینان داشته باشند که نمایندگان خوزستان و دیگر نمایندگان مجلس به دنبال گرفتن خسارت های کشاورزان هستند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی توضیح داد: مقام معظم رهبری دستور دادند که خسارت ها به کشاورزان پرداخت شود، لذا امیدواریم در اسرع وقت انجام بگیرد زیرا زمان بر شدن این فرآیند برای کشاورزان مشکلاتی را به وجود خواهد آورد.

وی تصریح کرد: بانک‌ها نیز در راستای پرداخت وام ها سرعت عمل بیشتری داشته باشند تا مشکلات و مصائبی که در استان خوزستان رخ داده با همیاری و همکاری دولت و تسریع در دادن خدمات به کشاورزان کاهش پیدا کند.

کاظم نسب گفت: ما در مجلس و همچنین قوه قضاییه به دنبال برخورد با افراد مسئولی که در زمینه های مختلف با غفلت موجب به وجودآمدن این حادثه عظیم شدند هستیم و قطعا از حق و حقوق مردم کوتاه نخواهیم آمد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet