هدر موبایل
1398/01/27 10:20:00
سرویس سیاسی
محمود صادقی در واکنش به برخی از پیشنهادات پس از اقدام آمریکا علیه سپاه:

اقدامات هیجانی به نفع امنیت ملی نیست

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اهداف دولت آمریکا تلاش برای ایجاد جنگ روانی است و سعی دارد که ما را وادار به واکنش های احساسی و هیجانی کند.
اقدامات هیجانی به نفع امنیت ملی نیست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اهداف دولت آمریکا تلاش برای ایجاد جنگ روانی است و سعی دارد که ما را وادار به واکنش های احساسی و هیجانی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104899810672.jpg اقدامات,هیجانی,به,نفع,امنیت,ملی,نیست Icana

محمود صادقی؛ نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص برخی از اظهارات درباره بستن تنگه هرمز پس از  اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران گفت:  موضع مجلس و تصمیم اکثر نمایندگان بر این است که اقدام ما اقدام متقابل باشد به این معنا که اگر آمریکا اقدامی بر علیه ایران انجام داد متناسب با آن ابران نیز واکنش متقابلی داشته باشد.

اقدامات احساسی به نفع مصالح کشور نیست

وی گفت: اقدامات احساسی و هیجانی علیه آمریکا به نفع مصالح و امنیت ملی کشور نیست و بیشتر جنبه ماجراجویانه دارد. یکی از اهداف دولت آمریکا تلاش برای ایجاد جنگ روانی است و سعی دارد که ما را وادار به واکنش های احساسی و هیجانی کند.

خود آمریکا بانی تروریسم در منطقه است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  سپاه علاوه بر اینکه یک نیروی نظامی محسوب می‌شود، دارای قداست و جایگاه ویژه‌ای است که مورد هتک حرمت قرار گرفتن آنرا تحمل نمی کنیم. این اقدام آمریکا بیشتر جنبه عملی ندارد، بلکه بیشتر جنبه تبلیغاتی روانی دارد و در واقع خود آمریکا بانی تروریسم در منطقه است.

صادقی تاکید کرد: هم نظام، هم شورای عالی امنیت ملی و مجموعه داستگاه‌ها نیز به این موضوع توجه دارند که وارد یک سری طراحی های انجام شده از سوی دشمن، به نام انقلاب اسلامی نشویم.

پایان پیام/

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet