آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در تذکر شفاهی مطرح شد؛

درخواست خدابخشی برای اعزام نماینده ویژه رئیس جمهور به روستاهای سیل زده الیگودرز

سرویس صحن
نماینده مردم الیگودرز در مجلس از رئیس جمهور خواست نماینده ویژه ای برای سرکشی به وضعیت روستاهای سیل زده این شهرستان اعزام کند.
سه‌شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 12:33
درخواست خدابخشی برای اعزام نماینده ویژه رئیس جمهور به روستاهای سیل زده الیگودرز نماینده مردم الیگودرز در مجلس از رئیس جمهور خواست نماینده ویژه ای برای سرکشی به وضعیت روستاهای سیل زده این شهرستان اعزام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904105789883303.jpg درخواست,خدابخشی,برای,اعزام,نماینده,ویژه,رئیس,جمهور,به,روستاهای,سیل,زده,الیگودرز Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد خدابخشی در نشست علنی امروز (سه شنبه 27 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با تشکر از کسانی که در روزهای دشوار در کنار مردم سیل زده در مناطق مختلف کشور بودند، گفت: ده ها پیام از مردم سیل زده روستاهای حوزه انتخابیه اینجانب رسیده که ناظر به بسته بودن جاده ها و راه های روستایی، نرسیدن آذوقه، عدم امدادرسانی مناسب و فوت دو نفر از مردم در جریان این سیل است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی از ریاست جلسه علنی مجلس و مسئولان مربوطه تقاضا کرد نسبت به حل مشکلات مردم این مناطق عنایت ویژه داشته باشند.

وی ادامه داد:از رئیس جمهور تقاضا دارم با اعزام نماینده ویژه از مناطق سیل زده حوزه انتخابیه اینجانب بازدید کنند و از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000