هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دهمرده در تذکر شفاهی:

فراهم نبودن زیرساخت ها نعمت باران را به تهدید تبدیل می کند

سرویس صحن
نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی گفت: بایستی زیرساخت ها را فراهم کنیم تا نعمت باران به نقمت و این فرصت به تهدید تبدیل نشود.
سه‌شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 12:50
فراهم نبودن زیرساخت ها نعمت باران را به تهدید تبدیل می کند نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی گفت: بایستی زیرساخت ها را فراهم کنیم تا نعمت باران به نقمت و این فرصت به تهدید تبدیل نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106776676814.jpg فراهم,نبودن,زیرساخت,ها,نعمت,باران,را,به,تهدید,تبدیل,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده در نشست علنی امروز (سه شنبه، 27 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: بایستی زیرساخت ها را فراهم کنیم تا نعمت باران به نقمت و این فرصت به تهدید تبدیل نشود.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با استفاده از اصل پیشگیری مقدور بود که بسیاری از خسارت ها، ویرانی ها و گرفتاری ها را به حداقل برسانیم و تهدید را به فرصت تبدیل کنیم، گفت: میزان بارندگی طی روزهای گذشته در سیستان و بلوچستان کمتر از 30 میلی متر بود و برخلاف سایر نقاط کشور چند صد میلی متر نبوده است اما به دلیل فراهم نبودن زیرساخت ها، معابر شهرهای زابل، بنجار در آب فرو رفته و زندگی مردم را به شدت تحت تاثیر قرار داده و مدارس نیز تعطیل شده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وزارتخانه های کشور و نیرو به وظایف ذاتی خود عمل کنند و اجازه ندهند مردم بیش از این در مضیقه باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000