آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خرید مسکن در شهرهای بزرگ به آرزو تبدیل شده است؛

مردم در شهرستان ها با کمبود مسکن مواجه هستند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت در چند سال اخیر به بهانه اجرا و تکمیل مسکن مهر، تولید مسکن را با کندی و تأخیر عملیاتی کرد.
شنبه 31 فروردین 1398 ساعت 08:53
مردم در شهرستان ها با کمبود مسکن مواجه هستند عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت در چند سال اخیر به بهانه اجرا و تکمیل مسکن مهر، تولید مسکن را با کندی و تأخیر عملیاتی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201810101761872392.jpg مردم,در,شهرستان,ها,با,کمبود,مسکن,مواجه,هستند Icana

حمید بنایی عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به شرایط بازار مسکن در سال جاری، گفت: در شرایط کنونی بازار مسکن در ما‌ه‌های آینده قابل پیش بینی نیست و قیمت مسکن متأثر از عوامل مختلف مانند قیمت ارز و میزان عرضه و تقاضا است.

دفتر املاک

ساخت 400 هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی وعده ساخت 400 هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم را داده است، اما به نظر می رسد که دولت از برنامه های خود برای تولید مسکن عقب افتاده است.

دولت به بهانه تکمیل مسکن مهر، تولید مسکن را با کندی و تأخیر عملیاتی کرد

دولت در چند سال اخیر به بهانه اجرا و تکمیل مسکن مهر، تولید مسکن را با کندی و تأخیر عملیاتی کرد و عملا نتوانست بازار مسکن را به سمت رونق هدایت کند

وی افزود: دولت در چند سال اخیر به بهانه اجرا و تکمیل مسکن مهر، تولید مسکن را با کندی و تأخیر عملیاتی کرد و عملا نتوانست بازار مسکن را به سمت رونق هدایت کند.

خرید مسکن در شهرهای بزرگ به آرزو تبدیل شده است

بنایی با بیان اینکه خرید مسکن در شهرهای بزرگ برای جوانان و خانواده ها به آرزو تبدیل شده است، افزود: در اواخر سال گذشته، میزان تسهیلات مسکن افزایش محدودی داشت، اما با توجه به شرایط بازار مسکن، افزایش وام تأثیری در این حوزه نخواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: به طور حتم حوادث اخیر کشور و  وقوع بحران سیل، تمام برنامه ها و سیاست های وزارت راه و شهرسازی را تحت تأثیر قرار خواهد داد و این مسئله، بر بخش تولید مسکن نیز اثر می گذارد.

مردم در شهرستان ها با کمبود مسکن مواجه هستند

وی افزود: در شرایط کنونی مردم در شهرستان ها با کمبود مسکن مواجه هستند و این مسئله موجب افزایش قیمت در این مناطق شده است، از طرف دیگر در بحث تولید مسکن، کشور از برنامه ششم توسعه عقب افتاده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: کشور در سال حداقل به حدود 800 هزار واحد مسکن جدید نیاز دارد تا کمبود بازار مسکن افزایش نیابد، قطعا تحقق این مسئله نیازمند برنامه ریزی و مدیریت صحیح متولیان بازار مسکن است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000