آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در صحن علنی مطرح شد

تاکید نمایندگان بر رفع نواقص طرح تقویت سپاه در برابر اقدامات آمریکا

سرویس سیاسی
نمایندگان طی اخطار و تذکر یادآور شدند: طرح تقویت سپاه در برابر اقدامات آمریکا از ضمانت اجرایی برخوردار نیست، لذا باید همه جانبه تر دیده شود.
سه‌شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 15:06
تاکید نمایندگان بر رفع نواقص طرح تقویت سپاه در برابر اقدامات آمریکا نمایندگان طی اخطار و تذکر یادآور شدند: طرح تقویت سپاه در برابر اقدامات آمریکا از ضمانت اجرایی برخوردار نیست، لذا باید همه جانبه تر دیده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104712965551.jpg تاکید,نمایندگان,بر,رفع,نواقص,طرح,تقویت,سپاه,در,برابر,اقدامات,آمریکا Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه 27 فروردین) مجلس شورای اسلامی با استناد به اصول 110، 150 و 152 قانون اساسی وظایف رهبری در ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، امنیتی و جایگاه سپاه پاسداران را یادآور شد و گفت: طرح تقویت جایگاه سپاه در برابر اقدامات آمریکا ناقص است، زیرا تنها به ابعادی از اختیارات سپاه پرداخته شده است.

شهاب نادری نیز در ادامه و با استناد به ماده 22 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی تذکر داد و گفت: طرح مذکور کافی و متناسب و متناظر با اقدامات آمریکا نیست. این طرح بیشتر شبیه توصیه اخلاقی بوده و فاقد ضمانت اجرایی می باشد.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به اخطار و تذکر نمایندگان مذکور گفت: با ارائه پیشنهادات خود در جریان بررسی جزئیات طرح تقویت سپاه در برابر اقدامات آمریکا می توانید نواقص را رفع و طرح را تقویت کنید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000