آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وکیلی در اخطار قانونی:

مجلس را برای اثبات انقلابی‌گری خود به غیرانقلابی بودن متهم نکنید

سرویس صحن
عضو هیأت رئیسه مجلس با انتقاد از سخنان موسوی لارگانی که مجلس را خائن به خون شهدا توصیف کرده بود، گفت: مجلس را برای اثبات انقلابی‌گری خود به غیرانقلابی بودن متهم نکنید.
سه‌شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 15:42
مجلس را برای اثبات انقلابی‌گری خود به غیرانقلابی بودن متهم نکنید عضو هیأت رئیسه مجلس با انتقاد از سخنان موسوی لارگانی که مجلس را خائن به خون شهدا توصیف کرده بود، گفت: مجلس را برای اثبات انقلابی‌گری خود به غیرانقلابی بودن متهم نکنید. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102212988612.jpg مجلس,را,برای,اثبات,انقلابی‌گری,خود,به,غیرانقلابی,بودن,متهم,نکنید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی وکیلی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه 27 فروردین) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل 79 قانون اساسی نسبت به بخشی از سخنان سیدناصر موسوی لارگانی درباره کلیات طرح اقدام متقابل ایران علیه اعلام نام سپاه به عنوان سازمان تروریستی از سوی آمریکا که گفته بود "مجلس خائن به خون شهدا بوده است" گفت: در مقیاس انقلابی شما مجلس باید چه کاری انجام می‌داد که انقلابی نام می‌گرفت؛ چرا برای اثبات انقلابی‌گری خود مجلس را متهم به غیرانقلابی‌گری می‌کنید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه در حین یک بحث انقلابی بیایید و یک نهاد مهم را به غیرانقلابی‌گری متهم کنید، خواست آمریکا است زیرا مجلس از روزی که بحث اعلام سپاه به عنوان سازمان تروریستی از سوی آمریکا مطرح شد، پیش‌قدم و پیش‌قراول اقدام متقابل با آمریکا بود.

وی تأکید کرد: اگر روزی لازم شود، سینه تک تک این همکاران برای دفاع از ملت پیشقدم خواهد بود؛ این همکاران یا فرزندان شهید هستند، یا جانباز یا از خانواده شهدا و یا دارای سوابق انقلابی غیرقابل انکار.

وکیلی بیان کرد: لازم نیست در یک شو و یک جمله انقلابی برای اثبات انقلابی‌گری خود، جایگاه مجلس را متزلزل کنیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه امید ملت به یک مجلس انقلابی است، ادامه داد: امروز کلیت مجلس با افتخار پشت این طرح انقلابی است ولی اگر به زعم شما این طرح کافی نیست، باید برای تکمیل آن اقدام کنید نه اینکه بگویید مجلس رفتار غیرانقلابی دارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار مجلس کاملاً انقلابی است و هر کجا لازم باشد، در صحنه حاضر خواهد شد و حاضر است جان خود را برای دفاع از استقلال این مملکت در کف اخلاص قرار دهد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000