هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کواکبیان در تذکر شفاهی:

تمام نمایندگان اصلاح‌طلب، اصولگرا و مستقل به دنبال تهیه طرح اقدام متقابل علیه آمریکا بودند

سرویس صحن
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر ضرورت وحدت در شرایط کنونی افزود: تمام نمایندگان اصلاح‌طلب، اصولگرا و مستقل به دنبال تهیه طرح اقدام متقابل علیه آمریکا بودند.
سه‌شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 16:31
تمام نمایندگان اصلاح‌طلب، اصولگرا و مستقل به دنبال تهیه طرح اقدام متقابل علیه آمریکا بودند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر ضرورت وحدت در شرایط کنونی افزود: تمام نمایندگان اصلاح‌طلب، اصولگرا و مستقل به دنبال تهیه طرح اقدام متقابل علیه آمریکا بودند. https://cdn.icana.ir/d/019/201804105974693805.jpg تمام,نمایندگان,اصلاح‌طلب،,اصولگرا,و,مستقل,به,دنبال,تهیه,طرح,اقدام,متقابل,علیه,آمریکا,بودند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیاندر نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه 27 فروردین) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح اقدام متقابل در برابر اعلام نام سپاه به عنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا با اشاره به سخنان حمیدرضا حاجی بابایی در این خصوص گفت: در مجلس تمامی نمایندگان اعم از اصلاح‌طلب، اصولگرا و مستقلان مجلس به دنبال تدوین و تهیه چنین طرحی بودند لذا برخی سخنان مبنی بر قرار دادن انحصار این طرح در اختیار عده‌ای، خلاف وحدت است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: همه نمایندگان مجلس از سپاه حمایت کردند و در چنین شرایطی بحث وحدت و اتحاد در میان است که برخی آن را به هم می زنند.

وی همچنین توضیح داد: در طول 3 سال گذشته، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس 9 قانون علیه آمریکا به تصویب رسانده در حالی که در کنگره آمریکا 4 قانون بیشتر نبوده است و فرمایش رهبر انقلاب نیز ناظر بر طرح‌هایی است که در این خصوص مطرح شده است.

وی در بخش دیگری از تذکر خود به ماده (160) آیین‌نامه داخلی مجلس اشاره کرد که باید اولویت دستور کار مجلس در جلسه امروز را رسیدگی به جزئیات طرح اقدام متقابل در برابر اعلام نام سپاه به عنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا قرار می‌داد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000