آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کولیوند:

دستگاه‌های نظارتی و کارکنان پالایشگاه کرمانشاه از وضعیت فعلی رضایت دارند

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس با بیان اینکه اکنون کارکنان پالایشگاه کرمانشاه کار خود را انجام می دهند و رضایتمندی ایجاد شده است، گفت: دستگاه‌های نظارتی استان کرمانشاه نیز از واگذاری پالایشگاه رضایتمندی دارند.
سه‌شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 17:00
دستگاه‌های نظارتی و کارکنان پالایشگاه کرمانشاه از وضعیت فعلی رضایت دارند رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس با بیان اینکه اکنون کارکنان پالایشگاه کرمانشاه کار خود را انجام می دهند و رضایتمندی ایجاد شده است، گفت: دستگاه‌های نظارتی استان کرمانشاه نیز از واگذاری پالایشگاه رضایتمندی دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/69266.jpg دستگاه‌های,نظارتی,و,کارکنان,پالایشگاه,کرمانشاه,از,وضعیت,فعلی,رضایت,دارند Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی، اظهار داشت: پالایشگاه کرمانشاه، توسط سازمان خصوصی سازی به بخش خصوصی واگذار شده است که این واگذاری توسط نمایندگان استان کرمانشاه مورد سوال واقع شد. سوال نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس این است که سازمان خصوصی سازی با چه مقیاس و چه شرایطی این مجموعه را واگذار کرده است؟ در این رابطه دیوان محاسبات گزارش خود را آماده کرده و پرونده را به دادسرای دیوان محاسبات ارسال کرده که به آن رسیدگی می‌‎شود.

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه توسط صحن علنی مجلس تصویب شده است، اکنون این تحقیق و تفحص اکنون انجام شده و گزارش آن برای قرائت در صحن آماده است.

واگذاری پالایشگاه کرمانشاه از راه‌های مختلف بررسی می‌شود

وی با بیان اینکه هفته گذشته تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی در مجلس تصویب شده است، افزود: امروز نیز اجرای ماده 234 آئین نامه داخلی مجلس توسط کمیسیون انرژی قرائت شد، این شرایط نشان می‌دهد که برای یک موضوع که واگذاری پالایشگاه کرمانشاه است، از چندین زاویه پیگیری‌هایی انجام می‌شود.

دیوان محاسبات، گروه‌های تحقیق و تفحص و ماده 234 برای بررسی واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به کار گرفته شده‌اند

کولیوند ادامه داد: دیوان محسابات نیز به این پرونده رسیدگی می‌کند، تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری نیز که در حال انجام است و تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی نیز که تصویب شده است.

دستگاه قضائی یکبار به موضوع واگذاری پالایشگاه کرمانشاه ورود کرده است

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون اجرای ماده 234 چه مبنایی دارد؟ این پرونده را می‌خواهیم به دستگاه قضائی بفرستیم، گفت: دستگاه قضائی یک موضوع را از چند بُعد باید بررسی کند؟ ضمن اینکه دستگاه قضائی یک بار به این موضوع رسیدگی کرده و شکایت‌های متعددی بررسی شده است.

وی افزود: در مجموع مجلس شورای اسلامی به عنوان جایگاه نظارتی باید از دیوان محاسبات بخواهد که آخرین وضعیت را گزارش را ارائه کند یا اینکه موضوع تحقیق و تفحص‌ها را ادغام کند.

دستگاه‌های نظارتی و کارکنان پالایشگاه کرمانشاه از وضعیت فعلی رضایتمندی دارند

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سازمان بازرسی کل کشور بررسی‌های لازم را انجام داده، دیوان محسابات نیز بررسی کرده و اکنون 2 سال و نیم است که از این واگذاری می‌گذرد و مداوم بحث تبلیغاتی روی آن می‌شود.

وی با بیان اینکه اکنون کارکنان پالایشگاه کرمانشاه کار خود را انجام می دهند و رضایتمندی ایجاد شده است، افزود: به عنوان رئیس کمیسیون امورداخلی کشور در مجلس از دستگاه‌های نظارتی استان کرمانشاه سوال کردم و آن‌ها رضایتمندی دارند زیرا کارها به خوبی انجام می‌شود.

واگذاری پالایشگاه کرمانشاه از یک راه پیگیری شود بهتر است

کولیوند با بیان اینکه ماده 234 نیز بررسی می شود اما چرا باید برای یک موضوع از 4 جهت باید پیگیری کنیم، مگر یک موضوع واحد بیشتر است؟ یا واگذاری توسط سازمان خصوصی صحیح انجام نشده و اهلیت خریدار مشکل دارد، یا هیچ کدام مشکل ندارند، باید از یک زاویه این موضوع را پیگیری کنیم.

پیگیری متعدد یک موضوع از راه‌های مختلف به جایگاه تحقیق و تفحص مجلس لطمه می‌زند

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی یا درست بوده یا غلط، که نتیجه بررسی‌ها مشخص می‌شود، گفت: این اقدامات متعدد حول محور واگذاری پالایشگاه کرمانشاه که بعد از تحقیق و تفحص از واگذاری پالایشگاه در حال انجام است موجب این می‌شود که به خودمان لطمه بزنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000