هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاجی بابایی در تذکر شفاهی

طرح اقدام متقابل علیه آمریکا پیام وحدت همه جناح های سیاسی بود

سرویس صحن
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ضمن تشکر از نمایندگان مجلس برای تصویب طرح اقدام متقابل علیه آمریکا گفت: پیام این مصوبه علاوه بر آن چیزی که نوشته شده است، پیام وحدت ملت ایران و همه جناح های سیاسی بود.
سه‌شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 17:35
طرح اقدام متقابل علیه آمریکا پیام وحدت همه جناح های سیاسی بود رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ضمن تشکر از نمایندگان مجلس برای تصویب طرح اقدام متقابل علیه آمریکا گفت: پیام این مصوبه علاوه بر آن چیزی که نوشته شده است، پیام وحدت ملت ایران و همه جناح های سیاسی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201807101007827738.jpg طرح,اقدام,متقابل,علیه,آمریکا,پیام,وحدت,همه,جناح,های,سیاسی,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا حاجی بابایی در نشست علنی امروز (سه شنبه 27 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: طرح اقدام متقابل ایران علیه اعلام نام سپاه به عنوان سازمان تروریستی از سوی آمریکا بسیار طرح بزرگی بود و جا دارد از مجلس بخصوص هر سه فراکسیون تخصصی تشکر و قدردانی کنم، چرا که کار بسیار بزرگی انجام داده اند و بی تردید افتخار مجلس است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی افزود: این طرح در راستای بیانات مقام معظم رهبری در مشهد بود، پیام این مصوبه علاوه بر آن چیزی که نوشته شده، پیام وحدت ملت ایران به همه جناح های سیاسی بود.

وی با اشاره به ماده 109 آیین نامه داخلی مجلس گفت: بر اساس این ماده، مخالف باید صرفاً مخالف صحبت کند و موافق نیز موافق صحبت کند.

حاجی بابایی با اشاره به صحبت های سیدناصر موسوی لارگانی گفت: ایشان صحبت هایی کردند که اگر من جای ایشان بودم نوع دیگری سخن می گفتم. امروز ما باید از تک تک نمایندگان و همه جناح های سیاسی تشکر و قدردانی کنیم.

وی همچنین بااشاره به صحبت های وکیلی گفت: آقای محمدعلی وکیلی نباید در جایگاه هیات رئیسه اینگونه صحبت کنند تا شائبه ایجاد نشود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پایان با تشکر از نمایندگان برای تصویب این طرح بزرگ گفت: ملت ایران بداند این مصوبه مجلس قطعاً مطابق با اقدام آمریکاست و اگر آمریکا مصوبه دیگری داشته باشد، مجلس شورای اسلامی نیز مطابق با آن اقدام خواهد کرد. ملت ایران قدر این حرکت بزرگ مجلس شورای اسلامی را خواهند دانست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000