هدر موبایل
1398/01/30 08:24:24
سرویس سیاسی
عضو هیئت رئیسه فراکسیون احزاب:

حزب جمهوری هرگز از مسیر انقلاب منحرف نشد

عضو هیئت رئیسه فراکسیون احزاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:برخی اظهار نظرها در مورد حزب جمهوری از سر بی اطلاعی مطرح می شود و یا بی انصافی بوده چراکه حزب جمهوری هرگز از مسیر انقلاب منحرف نشد و واکاوی علل انحلال آن نیاز به بحث گسترده دارد.
حزب جمهوری هرگز از مسیر انقلاب منحرف نشد عضو هیئت رئیسه فراکسیون احزاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:برخی اظهار نظرها در مورد حزب جمهوری از سر بی اطلاعی مطرح می شود و یا بی انصافی بوده چراکه حزب جمهوری هرگز از مسیر انقلاب منحرف نشد و واکاوی علل انحلال آن نیاز به بحث گسترده دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805102794185156.jpg حزب,جمهوری,هرگز,از,مسیر,انقلاب,منحرف,نشد Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، تصریح کرد:افراد بر اساس سابقه تشکیلاتی،مطالعات شخصی و میزان اطلاعات تحلیل می کنند اما قطعا تشکیل پارلمان بدون حزب مشکلات زیادی را به همراه دارد و در کشور ما نیز پیش بینی های قانونی لازم برای توسعه احزاب شده است و قانون احزاب نیز به تصویب مجلس و شورای نگهبان رسیده است.

وی افزود:گسترش احزاب باعث پاسخگو شدن مسئولین در مقابل عملکرد خود می شود،اگر نماینده ای از درون احزاب به مجلس معرفی شود باید پاسخگوی عملکرد خود به حزب و مردمی که به آن حزب اعتماد کردند باشد و نظارت بر عملکرد نمایندگان در طول دوره مسئولیت می تواند مستمر و موثر ادامه یابد.

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:احزاب پاسخگو ضربه گیر نظام هستند و در صورت اگر بتوانیم مجلس مبتنی بر احزاب تشکیل دهیم عملکرد افراد ملاک انتخاب می شود نه حمایت های جریان ها و نهادها از اشخاص و قطعا نتیجه بهتری حاصل می شود.

وی با اشاره به برخی اظهار نظر ها در مورد حزب جمهوری اسلامی گفت:انحلال حزب جمهوری علل مختلفی داشت و به یک موضوع خلاصه نمی شود،شهادت بسیاری از اعضای شورای مرکزی در حادثه 7تیر یکی از این عوامل بود.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet