شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/01/31 09:08:00
سرویس اقتصادی
بوروکراسی اداری آفت سرمایه‌گذاری؛

فولادگر:کنکاش قانونی فرآیند سرمایه گذاری را با مشکل روبرو نمی کند

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان اینکه فساد اقتصادی سرمایه را فراری می‌دهد، گفت: برای ترغیب سرمایه گذار به سرمایه گذاری باید بهبود فضای کسب و کار، رفع موانع تولید و واگذاری براساس مسیر قانونی محقق شود.
فولادگر:کنکاش قانونی فرآیند سرمایه گذاری را با مشکل روبرو نمی کند رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان اینکه فساد اقتصادی سرمایه را فراری می‌دهد، گفت: برای ترغیب سرمایه گذار به سرمایه گذاری باید بهبود فضای کسب و کار، رفع موانع تولید و واگذاری براساس مسیر قانونی محقق شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104194431000.jpg فولادگر:کنکاش,قانونی,فرآیند,سرمایه,گذاری,را,با,مشکل,روبرو,نمی,کند Icana

حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره انتشار برخی خبرها مبنی بر این‌که هَجمه و کَنکاش در واگذاری‌ها سرمایه‌گذاران را فراری می‌دهد، گفت: تحقیق و تفحص حق مجلس است اگر مجلس از راه غیرقانونی به دنبال بررسی نحوه واگذاری‌ها باشد می‌توان ادعا کرد امنیت سرمایه‌گذاری به خطر افتاده و سرمایه‌گذاران رغبتی به مشارکت در امور اقتصادی کشور ندارند اما در حال حاضر مجلس شورای اسلامی مسیر قانونی را برای رسیدگی به این حوزه استفاده می‌کند.

سرمایه گذاری زیر چتر اختلاس

کَنکاش فرایند سرمایه گذاری را مخدوش نمی‌کند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کنکاش در واگذاری ها مانع فرایند سرمایه گذاری نشده و آن را مخدوش نمی‌کند، افزود: برای ترغیب سرمایه گذار به سرمایه گذاری باید بهبود فضای کسب و کار، رفع موانع تولید و واگذاری براساس مسیر قانونی محقق شود.

برخورد با مفاسد اقتصادی اعتماد سرمایه‌گذاران را جذب می کند چرا که مبارزه با تخلف و مفاسد اقتصادی امنیت سرمایه‌گذاری را تامین می‌کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برخورد با مفاسد اقتصادی اعتماد سرمایه‌گذاران را جذب می کند چرا که مبارزه با تخلف و مفاسد اقتصادی امنیت سرمایه‌گذاری را تامین می‌کند.

برخورد با مفاسد اقتصادی نشاندهنده حمایت از سرمایه گذاران واقعی است

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه برخورد با مفاسد اقتصادی نشاندهنده حمایت از سرمایه گذاران واقعی است، خاطرنشان کرد: ایستادگی و برخورد دستگاه‌های نظارتی با فساد انگیزه سرمایه‌گذاران را برای سرمایه گذاری افزایش می‌دهد. در غیر این صورت سرمایه‌گذار فراری می‌شود.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی، وجود بوروکراسی اداری در برخی موارد را آفت سرمایه‌گذاری دانست و ادامه داد: در صورتی که با تخلفات اقتصادی برخورد نشود سرمایه‌گذاران به فساد و تقلب ترغیب می شوند یا به سیستم اقتصادی کشور اعتماد نمی‌کند چرا که می‌پندارند سرمایه خود را در آینده از دست خواهد داد در واقع بی اعتمادی به آینده سرمایه آهوی گریز پای سرمایه را فراری می‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet