ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1398/02/02 08:21:00
سرویس سیاسی
سالک:

سپاه آبروی ولایت و انقلاب را حفظ کرده است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تاسیس سپاه در اردیبهشت ماه سال ۵۸ از ابتکارات حضرت امام بود و تا امروز آبروی ولایت و انقلاب را در تمام عرصه‌ها حفظ کرده است.
سپاه آبروی ولایت و انقلاب را حفظ کرده است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تاسیس سپاه در اردیبهشت ماه سال 58 از ابتکارات حضرت امام بود و تا امروز آبروی ولایت و انقلاب را در تمام عرصه‌ها حفظ کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903106442304680.jpg سپاه,آبروی,ولایت,و,انقلاب,را,حفظ,کرده,است Icana

احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سالگرد تاسیس  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک الهام الهی به قلب پاک، مخلصانه و صادقانه حضرت امام خمینی(ره) بود؛ سپاه همچنین مولود انقلاب اسلامی است و به دلیل اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرزند ملت است، از پشتیبانی وسیع ملت کشور جمهوری اسلامی ایران برخوردار است.

تاسیس سپاه در اردیبهشت ماه سال 58 از ابتکارات حضرت امام بود و تا امروز آبروی ولایت و انقلاب را در تمام عرصه‌ها حفظ کرده است

امروز سپاه پاسداران برخوردار از قدرت بازدارندگی در منطقه و در سطح جهان است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: به قول فرمایش حضرت امام سپاه اگر نبود، کشور و انقلاب نیز نبود؛ نکته بعد اینکه سپاه نقش آفرین در قبل از جنگ تحمیلی در کردستان، سیستان و بلوچستان، گنبد و جنگل‌ها و مسائل دیگر بود و بعد از تحمیل جنگ، 8 سال دفاع مقدس را با قدرت، اقتدار و با تکیه بر جوانان عزیزی که از 15 سال به بالا بودند، اداره کرد و امروز سپاه پاسداران برخوردار از قدرت بازدارندگی در منطقه و در سطح جهان است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نیروی عظیم سپاه پاسداران در رشته‌های نیروی زمینی، نیروی هوایی، نیروی دریایی، نیروی قدس و بسیج مستضعفان که میدان جوشش نیروهای انقلابی و جوان است به عنوان یک نیروی بزرگی در سطح کشور و تمام عرصه‌ها ورود پیدا کرده و بر اساس اصل 150 قانون اساسی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نگهبان انقلاب و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

گرفتار یک سری سران سلطه احمق و بی‌عقل در جهان هستیم

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی بسیار وسیع است، تصریح کرد: به همین دلیل سپاه یک نقش اساسی در این زمینه بر عهده دارد و نباید از آن غافل شد. تاسیس سپاه در اردیبهشت ماه سال 58 از ابتکارات حضرت امام بود و تا امروز آبروی ولایت و انقلاب را در تمام عرصه‌ها حفظ کرده است اما چه کنیم که گرفتار یک سری سران سلطه احمق و بی‌عقل در جهان هستیم که علی‌رغم تمام معاهدات بین‌المللی و قوانین بین‌المللی و دخالت در کشورهای دیگر که خلاف قوانین جهانی است، ترامپ، سازمان سپاه را تروریست مطرح می‌کند.

ترامپ ماهیت تروریست‌پروری و جنایات خود را نشان داده است

سالک اظهار داشت: ترامپ با بیان این مطلب ماهیت تروریست پروری و جنایات خود را نشان داده چراکه در تمام کشورها و ایران، جنایات آمریکا رقم خورده است؛ داعشی که تربیت کردند و عربستان هزینه آن را داد کشورهای اروپایی و امارات از آن حمایت کردند و آمریکا نیز سلاح و مهمات داد به خیال اینکه با تشکیل حکومتی به نام اسلام بتواند بر تمام کشورهای اسلامی تسلط پیدا کند.

جنایات آمریکا و اروپا گلوی خودشان را خواهد گرفت

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: جنایتی را که آمریکا و اروپا می‌کنند حتما گلوی آنها را خواهد فشرد و شاهد این هستیم؛ اما به هر حال سپاه به عنوان یک نیروی انقلابی حاضر در تمام صحنه‌ها و نگهبان دستاوردهای انقلاب و پاسخگوی به هر نوع حرکت استکباری در منطقه و خارج از منطقه خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet