ایام محرم 1398
1388/07/13 10:01:00
سرویس کمیسیون ها
بروغنی خبر داد:

تشکیل کمیسیون ویژه بررسی عدم اجرای مصوبه برابری تعرفه واردات محصولات کشاورزی با خودرو

**عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیسیونی ویژه جهت پیگیری عدم اجرای مصوبه مجلس مبنی بر برابری تعرفه واردات محصولات کشاورزی با خودرو خبر داد.

"علی بروغنی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در مورد جلسه روز یکشنبه کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در این جلسه که با حضور وزیر جهاد کشاورزی، معاونان وزارتخانه‌های بازرگانی و صنایع و معادن و رئیس سازمان بورس برگزار شد، گزارش دیوان محاسبات مبنی بر عدم اجرای بند 40 قانون بودجه سال 1388 کل کشور مبنی بر «برابری تعرفه واردات محصولات کشاورزی و خودرو» مورد بررسی قرار گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه وزارتخانه‌های جهادکشاورزی و بازرگانی مصوبه مجلس مبنی بر اینکه تعیین تعرفه کالاهای وارداتی کشاورزی باید براساس تعرفه خودرو صورت بگیرد را به صورت کامل اجرایی نکرده‌اند، گفت: دیوان محاسبات در این باره ایراد گرفته بود به دلیل اینکه بخشی از بودجه سال جاری از این طریق باید تامین شود.

بروغنی از تصمیم اعضای کمیسیون برنامه و بودجه برای تشکیل کمیسیونی برای پیگیری عدم اجرایی شدن این بند قانون بودجه خبر داد و گفت: مقرر شد این کمیسیون با حضور نمایندگانی از کمیسیون کشاورزی، دیوان محاسبات، مرکز پژوهش‌های مجلس و نیز سه وزارتخانه، صنایع و معادن، جهاد کشاورزی و بازرگانی تشکیل شود.

وی افزود: این کمیسیون به مدت 10 روز مهلت دارد که اجرایی شدن یا نشدن بند 40 قانون بودجه سال 88 را بررسی نماید و گزارش آن را اعلام نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet