پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/02/02 12:39:25
سرویس صحن
پورحسین شقلان در تذکر شفاهی:

واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان باعث خسارت به بیت‌المال شده است

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس خواستار رسیدگی به موضوع واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان باعث خسارت به بیت‌المال شد.
واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان باعث خسارت به بیت‌المال شده است نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس خواستار رسیدگی به موضوع واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان باعث خسارت به بیت‌المال شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201810100530978311.jpg واگذاری,شرکت,کشت,و,صنعت,مغان,باعث,خسارت,به,بیت‌المال,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شکور پورحسین شقلان در جلسه علنی امروز (دو‌شنبه، 2 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک انتصاب سردار سرلشکر سلامی به عنوان فرماندهی کل سپاه پاسداران در تذکری خطاب به وزیر کشاورزی گفت: قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی در دشت مغان، پیله‌سوار و پارس آباد و همچنین بیمه محصولات کشاورزی مد نظر قرار گیرد.
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری خطاب به وزیر کشور عنوان کرد: طبق نقشه های فنی جدید و قدیم موجود در مراجع قانونی، حقوق مالکان عشایر مسلم و محرز شده است، پس در جهت تعیین و تفکیک و تثبیت سندهای عشایر دشت مغان و رفع اختلاف آنها به دولت اقدام شود و در تدوین نظام بهره‌برداری پایدار، حقوق بهره‌برداران قانونی لحاظ شود.

وی همچنین خطاب به وزیر راه و شهرسازی خواستار اقدام و اصلاح جاده‌های مواصلاتی در حوزه انتخابیه خود شد.

پورحسین شقلان در ادامه در تذکری خطاب به وزیر نیرو ضمن تأکید بر رعایت حقابه مغان از رود ارس بر اساس اسناد و مدارک قانونی اظهار داشت: بازنگری انجام شده برای اجرای کل پروژه پایا کافی نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه خطاب به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد درباره واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان خاطر نشان کرد: حسب گزارش دیوان محاسبات و سازمان بازرسی این اقدام به بیت‌المال خسارت زده و لازم است درباره لغو این واگذاری اقدام شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان نسبت به محرومیت شدید جوانان در حوزه‌های ورزشی اقدام کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet