پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/02/02 12:40:18
سرویس صحن
محمودی در تذکر شفاهی:

خرید خدمات خیانت در حق معلم و دانش آموز است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خواستار رسیدگی بطحایی به وضعیت آموزش و پرورش در استان اصفهان شد که از نیروهای بازنشسته به جای جوانان استفاده می شود.
خرید خدمات خیانت در حق معلم و دانش آموز است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خواستار رسیدگی بطحایی به وضعیت آموزش و پرورش در استان اصفهان شد که از نیروهای بازنشسته به جای جوانان استفاده می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201805100565218912.jpg خرید,خدمات,خیانت,در,حق,معلم,و,دانش,آموز,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سمیه محمودی  در جلسه علنی امروز (دو‌شنبه، 2 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک پیشاپیش هفته معلم خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: هفته معلم نزدیک است و وزیر از کرامت معلم می گوید اما اتفاق خاصی برای آنها نیفتاده است، آیا کرامت به این است که بعد از اعتراض، قول پرداخت معوقات را دریافت کنند.
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: همچنین مدارک تحصیلی فرهنگیان اعمال نمی شود و بطحایی پیگیر این موضوع نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه خرید خدمات خیانت در حق معلم و دانش آموز است، اظهار داشت: استفاده از نیروی بازنشسته خیانت در حق جوانان است و بازنشستگانی که از آنها استفاده می‌شود، نیروی کار تحصیلکرده در منزل دارند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان خواستار رسیدگی به وضعیت آموزشیاران پیش دبستانی و نهضت سوادآموزی شد و خاطر نشان کرد: وضعیت آموزش و پرورش استان اصفهان به علت عدم توجه وزیر بسیار نابسامان است و نیاز به رسیدگی دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet