هدر موبایل
1398/02/02 12:37:41
سرویس صحن
نوروزی در تذکر شفاهی:

وزارت راه وضعیت پرداخت عوارض جاده ای در ابتدای نسیم شهر را پیگیری کند

نماینده مردم رباط کریم با اشاره به اتمام زمان پرداخت عوارض در ابتدای نسیم شهر بعد از ۲۵ سال، خواستار رسیدگی وزارت راه درباره تلاش غیرقانونی مجدد برای دریافت آن شد.
وزارت راه وضعیت پرداخت عوارض جاده ای در ابتدای نسیم شهر را پیگیری کند نماینده مردم رباط کریم با اشاره به اتمام زمان پرداخت عوارض در ابتدای نسیم شهر بعد از 25 سال، خواستار رسیدگی وزارت راه درباره تلاش غیرقانونی مجدد برای دریافت آن شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201806108546788520.jpg وزارت,راه,وضعیت,پرداخت,عوارض,جاده,ای,در,ابتدای,نسیم,شهر,را,پیگیری,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن نوروزی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 2 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی درباره عوارضی ابتدای جاده تهران، گفت: دو عوارضی در ابتدای تهران وجود دارد که اولی از شهر نسیم شهر و گلستان عبور می کند و دومی 20 کیلومتر بعد از آن قرار دارد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی برهمین اساس تصریح کرد: بانک ملت طی 25 سال از مردم عوارض دریافت می کرد که سال گذشته تمام شد و قرار شد عوارضی اول برداشته شود و مردم عوارض نپردازند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوق مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امروز وزارت راه تمام مسیر را حتی در بیابان های اطراف دوربین گذاشته تا از مردم عوارض دریافت کند لذا کاری نکنید که مردم به خیابان بیایند چرا که این نوع عوارض گیری بعد از 25 سال کاری ظالمانه است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet