هدر موبایل
1398/02/02 13:40:11
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی:

چرا طرح های مرکز پژوهش های مجلس برای اصلاح وضعیت اقتصادی عملیاتی نمی شود

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس خطاب به هیات رئیسه مجلس خواستار پیگیری اجرای طرح های ارائه شده توسط مرکز پژوهش های مجلس در جهت اصلاح وضعیت اقتصادی از طریق دولت شد.
چرا طرح های مرکز پژوهش های مجلس برای اصلاح وضعیت اقتصادی عملیاتی نمی شود نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس خطاب به هیات رئیسه مجلس خواستار پیگیری اجرای طرح های ارائه شده توسط مرکز پژوهش های مجلس در جهت اصلاح وضعیت اقتصادی از طریق دولت شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805107959377181.jpg چرا,طرح,های,مرکز,پژوهش,های,مجلس,برای,اصلاح,وضعیت,اقتصادی,عملیاتی,نمی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 2 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به هیات رئیسه مجلس، گفت: مدت ها است که مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی یک بسته مناسب برای عبور از مشکلات اقتصادی کشور ارائه داده که لازم بود مسئولان دولت را دعوت کنیم تا طرح های ارائه شده از سوی مرکز پژوهش ها را اجرا کنند چرا که این طرح ها برنامه هایی برای اصلاح وضعیت اقتصادی هستند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به مسعود پزشکیان که ریاست صحن را برعهده داشت، ضمن درخواست پیگیری این مهم، افزود: اگر نیاز باشد ما در جهت تحقق این مهم پیشنهاد کتبی ارائه خواهیم داد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اجرای ماده 12 قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر متناسب سازی حقوق بازنشستگان برای تمام نیروهای کشوری و لشگری اعمال شد و تنها در این مورد به کارگران توجهی نشده است و این در حالی است که دو سال از تصویب این قانون گذشته اما همچنان برای این قشر اجرا نشده است.  

در ادامه مسعود پزشکیان در پاسخ به وی تاکید کرد که شما پیشنهاد ارائه دهید، ما نیز قطعا آن را پیگیری خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet