خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/07/13 13:28:00
سرویس فراکسیون ها
مشاور رییس مجلس در گفت و گو با خانه ملت:

لاریجانی با رای قاطع رییس فراکسیون اصولگرایان می‌شود

**مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: "علی لاریجانی" با رای قاطع شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان، ریاست این فراکسیون را برعهده خواهد گرفت.

"حسن زمانی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهارداشت: ‌از 44 رای شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان، آقای لاریجانی بیش از 30 رای دارد لذا انتخاب ایشان به عنوان رئیس فراکسیون قطعی است.

وی خاطر نشان کرد: طی چند روز اخیر تعداد زیادی از اعضا شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان  مصرانه از آقای لاریجانی خواستند که این مسئولیت را بپذیرد اما در این میان برخی نیز تلاش کردند اینگونه القا کنند که آقای لاریجانی تمایلی برای پذیرش ریاست این فراکسیون ندارد.

زمانی گفت: اینکه برخی از نمایندگان تلاش می کنند تا فرد دیگری غیر از آقای لاریجانی ریاست فراکسیون اکثریت مجلس را بر عهده بگیرد، ایرادی ندارد اما اینکه در مصاحبه های خود از زبان آقای لاریجانی مطالب غیر واقعی مطرح کنند جای تاسف است.

وی در خصوص انتشار خبر برخی رسانه ها مبنی براینکه امروز نمایندگان استان تهران در شورای مرکزی  فراکسیون اصولگرایان  به دعوت رئیس مجلس برای رایزنی در مورد انتخابات هیات رئیسه فراکسیون به دیدار وی می روند ،تصریح کرد: این خبر صحت ندارد و از طرف دفتر رئیس مجلس از هیچ کسی دعوتی نشده است.

زمانی افزود: تنها آقای زارعی طی چند روز اخیر اصرار داشتند که با آقای لاریجانی ملاقات کنند که با هماهنگی های صورت گرفته امروز عصر به ایشان وقت ملاقات داده شده است.

مشاور رئیس مجلس یادآور شد: معمولا در طول هفته حدود 10 تا 20 نماینده برای مسائل مربرط به حوزه های انتخابیه شان با آقای لاریجانی دیدار می کنند و این یک موضوع روتین است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet