هدر موبایل
1398/04/29 15:41:10
سرویس سیاسی
ابطحی:

پارادایم سرمایه داری آمریکا بله قربان گو می خواهد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: تحریم های اقتصادی و هسته ای همه بهانه است، غربی ها می‌گویند در اردوی ما باشید و آنچه که پارادایم سرمایه داری آمریکا می گوید شما قبول کنید.
پارادایم سرمایه داری آمریکا بله قربان گو می خواهد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: تحریم های اقتصادی و هسته ای همه بهانه است، غربی ها می‌گویند در اردوی ما باشید و آنچه که پارادایم سرمایه داری آمریکا می گوید شما قبول کنید. https://cdn.icana.ir/d/019/201901109047766490.jpg پارادایم,سرمایه,داری,آمریکا,بله,قربان,گو,می,خواهد Icana

سیدمحمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تحریم های ظالمانه علیه مردم کشورمان و موضوع تروریسم اقتصادیگفت: تحریم های موشکی و هسته ای همه بهانه است، آنها می‌گویند در اردوی ما باشید، آنچه که پارادایم سرمایه داری آمریکا می گوید را شما قبول کنید و هر چه ما گفتیم شما چشم بگویید.

ملت ما همیشه مقاوم بوده است

وی ادامه داد: مشکلی که وجود دارد اسلام است ،آنها با اسلام مشکل دارند و عربستان چشم می گوید، ولی جمهوری اسلامی هرگز این کار را نخواهد کرد.

ابطحی با تاکید براین که ملت ما همیشه مقاوم بوده است، مطرح کرد: سیل اخیر در کشور نشان داد که ملت ما و جوانان ما با دست خالی جلوی آب خروشان را هم می‌گیرند،همان طور که جلوی ۳۷ کشور را در جنگ تحمیلی گرفتند، مردم ما هرگز دست از نظامشان نمی کشند.

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بابیان اینکه آمریکا هرجا پا گذاشته است باعث فشار به مردم و تروریسم شده است ، مطرح کرد: نظام جمهوری اسلامی نظامی نیست که آنها با خواب های پریشان شان بخواهند آن را تغییر ماهیت بدهند؛ این را آمریکا باید بداند؛ البته دستگاه دیپلماسی و مجلس ما هم باید در برابر اظهارات وقیحانه ،رفتارهای وحشیانه و ظالمانه آنها موضع سخت بگیرند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به رفتار آمریکا و هدف قرار دادن اصل نظام، خاطرنشان کرد: احمق تر از ترامپ خود پمپئو است و در این زمینه شاگرد اول هستند و مدال می‌گیرند.

آموزه های دینی ما استکبار را برنمی‌تابد

وی افزود:کدام غائله را ایران بعد از انقلاب  ایجاد کرده است؟کدام نا امنی را ایران به وجود آورده است و کدام جنگی را ایران شروع کرده است؟

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس تاکید کرد:ایران نشان داده است که انقلابی تحت تاثیر آموزه های دینی برقرار کرده است؛ آموزه های دینی ما استکبار را برنمی‌تابد؛ حکومت اشرافی گری، دنیاطلبی ، نفس اماره را و لذت طلبی را بر نمی‌تابد.

غرب با موضوع اعتلای فطری انسان مشکل دارد

وی با بیان اینکه منطق اسلام منطق اعتلای استعدادهای فطرت الهی و انسانی است، تاکید کرد: غرب با موضوع اعتلای فطری انسان مشکل دارد ؛ می‌دانند اگر این موضوع محقق شود، بشریت را نجات می دهد و بشریت امروز به دنبال یک گمشده است و حالش از این ابتذال ، مادیات و بی بند و باری به هم خورده است به سمت معنویت می‌آید.

وی با اشاره به وجود عرفان های کاذب ادامه داد: تقویت عرفان های کاذب از سوی برخی افراد به این دلیل است که مردم به سرچشمه آب زلال احکام اسلام روی نیاورند. پمپئو و ترامپ ها دست و پای بیجا می زنند.

ابطحی با اشاره به آیه وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ  تاکید کرد: خداوند این نور را ایجاد می کند و کامل می کند هرچند کافران خوش نداشته باشند ،همچنین پیامبر فرمود " لَا یَزَالُ یُؤیَّدُ هَذَا الدِّینُ بِالرَجُلِ الفاجر" همیشه دین اسلام توسط آدم های تبهکار تقویت و تایید می شود،ترامپ کاری کرده که "عدو شود سبب خیر" مصداق پیدا می کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد:در نظام های تصمیم‌گیری ما البته افرادی هستند که به دنبال جمهوری لائیک می گردند، الحاق به سند 2030 نمونه آشکار آن استکه مقام معظم رهبری جلوی آن را گرفتند و یا موضوع کاهش جمعیت و بسیاری از این مسائل به خاطر این است که دست از عقایدمان برداریم. قرآن هم می فرماید "وَلَن تَرضىٰ عَنکَ الیَهودُ وَلَا النَّصارىٰ حَتّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُم ۗ "این ها دست برنمی دارند مگر اینکه دینتان را از دست بدهید." آنها کمتر از این نمی خواهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet