هدر موبایل
1398/02/07 08:59:51
سرویس اجتماعی
نیکزادی پناه تاکیدکرد:

تجاوز به حریم رودخانه تهدیدی بزرگ در زمان وقوع سیل

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تجاوز به حریم رودخانه و دریا  تهدیدی بزرگ در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه از جمله سیل تلقی می شود،گفت: پل های نا ایمن بر شدت خسارت ناشی از سیل می افزاید.
تجاوز به حریم رودخانه تهدیدی بزرگ در زمان وقوع سیل نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تجاوز به حریم رودخانه و دریا  تهدیدی بزرگ در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه از جمله سیل تلقی می شود،گفت: پل های نا ایمن بر شدت خسارت ناشی از سیل می افزاید. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104925697542.jpg تجاوز,به,حریم,رودخانه,تهدیدی,بزرگ,در,زمان,وقوع,سیل Icana

حبیب الله نیکزادی پناه  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت خسارتهای وقوع سیل های اخیر در کشور،گفت: احداث پل بر روی رودخانه‌های که مسائل فنی و عمرانی آن  رعایت نشده است،منجر شده است که خسارت ناشی از سیل به  شدت افزایش یابد.

 نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:خسارتهای ناشی از سیل  علاوه بر تهدید جان شهروندان، اقتصاد تولیدی در حوزه کشاورزی را نیز با چالش روبرو می‌کندو این در حالی است که   با توسعه اقدامات  زیر ساختی- عمرانی در کنار رودخانه ها می توان تا حدی خسارت ناشی از طغیان رودخانه  ها را کنترل کرد.

وقوع  سیل اقتصاد بسیاری از کشاورزان را  تحت الشعاع قرار داد

 وی ادامه داد: وقوع سیل اقتصادبسیاری از کشاورزان را تحت الشعاع قرار می دهد بنابراین باید با بررسی و واکاوی تلاش شود که  مشکلات سیل و حواد ث غیر مترقبه نیز به نحو مطلوب و کارشناسی شده  مرتفع شود.

تجاوز به حریم رودخانه ودریا  تهدیدی بزرگ در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه

 عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس  با بیان اینکه تجاوز به حریم رودخانه ودریا  تهدیدی بزرگ در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه تلقی می شود یادآورشد: سوءمدیریت و نابود کردن جنگل ها از  عواملی است که  در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه، مدیریت بحران  را با چالش روبرو می‌کند.

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet