هدر موبایل
1398/02/05 10:35:44
سرویس فرهنگی
زاهدی:

بها دادن به شرکت‌های دانش بنیان اقتدار اقتصادی و ملی ایجاد می‌کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بها دادن به شرکت های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها اثر بخشی خوبی در حوزه اقتصادی و اقتدار ملی ایجاد می کند.
بها دادن به شرکت‌های دانش بنیان اقتدار اقتصادی و ملی ایجاد می‌کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بها دادن به شرکت های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها اثر بخشی خوبی در حوزه اقتصادی و اقتدار ملی ایجاد می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103035132804.jpg بها,دادن,به,شرکت‌های,دانش,بنیان,اقتدار,اقتصادی,و,ملی,ایجاد,می‌کند Icana

محمدمهدی زاهدی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن بازدید از خبرگزاری خانه ملت در مورد لزوم تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: در بحث شرکت‌های دانش‌بنیان، افق 40 ساله آینده دنیا، انقلاب صنعتی نسل چهارم است، در این انقلاب صنعتی نسل چهارم تعاملات، ارتباطات و رویکردها در حوزه‌های مختلف دانش کاملا متفاوت از آن چیزی است که در حال حاضر وجود دارد و این اثر بخشی را در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان می‌برد.

اقتدار ملی می‌تواند اقتدار سیاسی ایجاد کند که تاثیر جدی در معادلات منطقه ای داشته باشد

شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه اقتصادی بسیار موثر است

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اقتصاد دانش بنیان زمانی می‌تواند شکل بگیرد، اثربخش باشد و جایگزین اقتصاد سنتی و اقتصاد مبتنی بر تک محصولی مثل نفت شود، که بتوانیم به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت آپ‌ها بها دهیم و زمینه‌سازی خوبی برای حضور این شرکت‌ها در عرصه تولید و فناوری کنیم که این اثربخشی نه تنها در حوزه اقتصادی بلکه در حوزه اقتدار ملی نیز وجود دارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با اقتدار ملی نه تنها نیازهای داخل کشور را در حوزه‌های مختلف صنعتی، دفاعی، کشاورزی و امنیت غذایی برطرف می‌کنیم بلکه این اقتدارمی‌تواند اقتدار سیاسی بر کشور ایجاد کند که آن اقتدار سیاسی تاثیر گذاری جدی هم در منطقه و هم در مسائل بین‌الملل خواهد داشت در این زمان است که حرفمان خریداری بیشتر نسبت به حال حاضر دارد.

معادلات منطقه بدون حضور ایران حل نمی شود

نماینده ایران در کمیته دائمی امور سازمان ملل اجلاس IPU با تاکید بر اینکه ایران اکنون کشور قدرتمند منطقه است و معادلات منطقه بدون حضور ایران حل نمی‌شود تصریح کرد: با توجه به ابعاد مختلف در حوزه دانش‌بنیان که اقتدار سیاسی به دنبال دارد حرفمان سندیت و حجّیّت بیشتری برای اجرا در سایر کشورها، در منطقه و دنیا پیدا می‌کند.

توجه به شرکت‌های دانش بنیان باعث رشد صعودی اقتصاد می شود

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: توجه به شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها با رویکرد تحولی به معنای واقعی، باعث می‌شود که به اقتصاد نه تنها پایدار بلکه اقتصادی که روز به روز رشد صعودی دارد می‌رسیم و می‌توانیم کشور را به عنوان یک کشور تمدن‌ساز با رویکرد اسلامی به جایی ببریم که اثرگذاری آن را در تمام شاخه‌های دیگر مثل اقتصاد، صنعت و معدن و ... مشاهده کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet