ایام محرم 1398
1398/02/03 14:55:25
سرویس اجتماعی
کمالی پور با اشاره به پیگیری بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه خبر داد:

قول مساعد حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌شدگان

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه در نشست اخیر کمیسیون با رئیس قوه قضائیه بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه را پیگیری کردیم، گفت: حجت‌الاسلام رئیسی بیان کرد در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه برای اختصاص بودجه مورد نیاز هستند.
قول مساعد حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌شدگان نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه در نشست اخیر کمیسیون با رئیس قوه قضائیه بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه را پیگیری کردیم، گفت: حجت‌الاسلام رئیسی بیان کرد در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه برای اختصاص بودجه مورد نیاز هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106442369947.jpg قول,مساعد,حجت,الاسلام,رئیسی,برای,تعیین,تکلیف,قبول‌شدگان Icana

یحیی‌کمالی‌پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد برخی انتقادات نسبت به بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: آزمون استخدامی در سال 96 برگزار شد اما پذیرفته شدگان پس از گذشت بیش از یک سال همچنان بلاتکلیف هستند و در نگرانی به سر می برند و نیاز است هر چه سریع تر تعیین تکلیف شوند.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه در نشست اخیر کمیسیون با رئیس قوه قضائیه موضوع بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه را پیگیری کردیم، افزود: مسئولان نبود بودجه را علت بلاتکلیفی اعلام کردند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس دهم، افزود: البته حجت الاسلام رئیسی مطرح کرد که در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه برای اختصاص بودجه مورد نیاز هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: رئیس قوه قضائیه قول مساعد دادند که وضعیت این افراد را تعیین تکلیف کنند البته زمان مشخصی برای این موضوع تعیین نکردند.

کمالی پور یادآور شد: انتظار می رود سریع تر موانع سد راه جذب پذیرفته شدگان برطرف تا  نیروی مورد نیاز اداری مناطق تامین شود./

گفت و گو از گل زری فرخنده بخش

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet