خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/02/04 11:20:24
سرویس اقتصادی
دولت راهی میانبر برای دو نرخی کردن بنزین انتخاب کرده است؛

طرح یا لایحه ای برای دو نرخی شدن بنزین به کمیسیون انرژی ارسال نشده است + فیلم

رئیس کمیسیون انرژی مجلس، با بیان اینکه هیچ گونه طرح یا لایحه ای برای دو نرخی کردن و افزایش قیمت بنزین به مجلس ارائه نشده است، گفت: اگرچه خبری مبنی بر مطرح شدن این مسئله توسط دولت در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا به‌عنوان یک پیشنهاد، شنیده شده اما تاکنون این بحث‌ها منتج به نتیجه نشده است.
طرح یا لایحه ای برای دو نرخی شدن بنزین به کمیسیون انرژی ارسال نشده است + فیلم رئیس کمیسیون انرژی مجلس، با بیان اینکه هیچ گونه طرح یا لایحه ای برای دو نرخی کردن و افزایش قیمت بنزین به مجلس ارائه نشده است، گفت: اگرچه خبری مبنی بر مطرح شدن این مسئله توسط دولت در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا به‌عنوان یک پیشنهاد، شنیده شده اما تاکنون این بحث‌ها منتج به نتیجه نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100070421604.jpg طرح,یا,لایحه,ای,برای,دو,نرخی,شدن,بنزین,به,کمیسیون,انرژی,ارسال,نشده,است,+,فیلم Icana

فریدون حسنوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به انتشار شایعاتی درباره دو نرخی شدن بنزین و افزایش قیمت آن در سال 98، گفت: سال گذشته در زمان رسیدگی به بودجه سال 98، نمایندگان مجلس مخالفت خود را با دو نرخی کردن، افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین صراحتا اعلام کردند.

هیچ لایحه‌ای از طرف دولت به مجلس مبنی بر دو نرخی کردن قیمت بنزین، ارجاع داده نشده است

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تا به امروز هیچ لایحه‌ای از طرف دولت به مجلس یا کمیسیون انرژی برای دو نرخی شدن، افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین ارجاع داده نشده و هیچ طرحی نیز از سوی نمایندگان در این باره تدوین نشده است.

مباحث مطرح شده درخصوص سهمیه‌بندی در شورای اقتصادی قوا منتج به نتیجه نشده

وی همچنین افزود: اگرچه خبری مبنی بر مطرح شدن این مسئله توسط دولت در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه به‌عنوان یک پیشنهاد، شنیده شده است اما تاکنون این بحث‌ها منتج به نتیجه نشده است.  

حسنوند با بیان اینکه نمایندگان کمیسیون انرژی در جلسات دولت با شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه حضور نداشته‌اند، اضافه کرد: اگر موضوعی درخصوص سهمیه‌بندی مطرح شده باشد به‌یقین از جانب دولت و مسیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا در حال پیگیری است.

دولت با طرح کردن موضوع سهمیه‌بندی بنزین در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا، یک راه میانبر و کوتاه را برای دستیابی به نتیجه مورد نظرش انتخاب کرده است

رئیس کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: اگرچه صرفه‌جویی در مصرف سوخت ضروری است، اما کمیسیون انرژی تاکنون درخصوص سهمیه‌بندی بنزین نظری نداده است، هرچند گرفتن هرگونه تصمیمی دراین خصوص در نهایت باید از مسیر مجلس انجام شود، اما به نظر می‌رسد دولت با طرح کردن موضوع در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا یک راه میانبر و کوتاه را برای دستیابی به نتیجه مورد نظرش انتخاب کرده است.

 

گفت وگوی تصویری رئیس کمیسیون انرژی با خبرگزاری خانه ملت را در اینجا مشاهده کنید. Image result for ‫فلش به سمت پایین‬‎

 

دانلود

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet