هدر موبایل
1398/02/06 05:08:00
سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی :

سفر ظریف به نیویورک فرصت بی نظیری برای دیپلماسی فعال ایران علیه آمریکا درخاک این کشور است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لازم است با به کار گیری دیپلماسی فعال و به نوعی تهاجمی در مقابل سیاست های خصمانه آمریکا ایستادگی کرد و سفر دکترظریف به نیویورک فرصت بی نظیری برای پیگیری این سیاست درخاک آمریکا است.
سفر ظریف به نیویورک فرصت بی نظیری برای دیپلماسی فعال ایران علیه آمریکا درخاک این کشور است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لازم است با به کار گیری دیپلماسی فعال و به نوعی تهاجمی در مقابل سیاست های خصمانه آمریکا ایستادگی کرد و سفر دکترظریف به نیویورک فرصت بی نظیری برای پیگیری این سیاست درخاک آمریکا است. https://cdn.icana.ir/d/019/201811103733768662.jpg سفر,ظریف,به,نیویورک,فرصت,بی,نظیری,برای,دیپلماسی,فعال,ایران,علیه,آمریکا,درخاک,این,کشور,است Icana

کمال دهقانی‌فیروزآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملتتصریح کرد:اقدامات آمریکا در خروج از برجام و در ادامه تحریم های دارویی و حقوق بشری علیه مردم کشورمان که نمود آن در بحث ممانعت از ورود کمک های بشر دوستانه برای مردم سیل زده بود نقض آشکار حقوق بشر و قوانین بین المللی است و باید از همه ابزار ها برای مقابله با آن استفاده کرد.

وی افزود: بر اساس قانون مصوب مجلس از نظر قانونی این حق برای ما وجود دارد که بر اساس منافع ملی  بخش های مختلف تکالیف خود را دنبال کنند و رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای امنیت مسئول نظارت بر حسن انجام این تکالیف است.

نماینده مردم تفت در مجلس شورای اسلامی تاکید:سکوت مجامع بین المللی در مقابل اقدامات خلاف آمریکا و بی تفاوتی عملی دولت های اروپایی علارقم مواضع غیر هم سو با آمریکا ابزار مناسبی خواهد بود برای اثبات حقانیت ایران در دنیا است.


پایان پیام.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet