هدر موبایل
1398/02/04 12:36:02
سرویس سیاسی
نجفی خوشرودی:

طیف گسترده ای از اقدامات فنی و سیاسی در مقابل نقض عهد طرف های مختلف برجام قابل پیگیری است

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طیف گسترده ای از اقدامات فنی،سیاسی و حقوقی را می توانیم در مواجهه با نقض عهد طرف های برجام انجام دهیم وبنابراین متناسب با روند تحولات بر اساس تصمیم مجموعه نظام وشورای عالی امنیت ملی این اقدامات انجام خواهد شد.
طیف گسترده ای از اقدامات فنی و سیاسی در مقابل نقض عهد طرف های مختلف برجام قابل پیگیری است نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طیف گسترده ای از اقدامات فنی،سیاسی و حقوقی را می توانیم در مواجهه با نقض عهد طرف های برجام انجام دهیم وبنابراین متناسب با روند تحولات بر اساس تصمیم مجموعه نظام وشورای عالی امنیت ملی این اقدامات انجام خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901107663458585.jpg طیف,گسترده,ای,از,اقدامات,فنی,و,سیاسی,در,مقابل,نقض,عهد,طرف,های,مختلف,برجام,قابل,پیگیری,است Icana

علی نجفی خوشرودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملتخاطر نشان کرد:جمهوری اسلامی بارها نشان داده با هیجان و شتابزدگی تصمیم نمیگیرد و به همه اصول بین المللی پایبند است و معقولانه و مبتنی بر منافع ملی کشور در مورد فرجام برجام تصمیم خواهیم گرفت و قوانینی هم در کشور برای آن داریم.

وی افزود:از ابتدا فلسفه توافق برجام بر اساس منافع مشترک و همکاری و تعامل بوده و اگر قرار باشد این منافع تامین نشود حتما تصمیم جدیدی خواهیم گرفت و توان آن را نیز داریم ضمن آنکه برخی اقدامات نظیر توسعه ماشین های نسل جدید سانتریفیوژ در دست اجرا است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد:برجام سندی بین المللی و پیوست یکی از قطع نامه های سازمان ملل است و از این جهت لازم الاجرا است و تخطی از آن توسط هریک از اعضا نقض آشکار قوانین بین المللی است و در خود برجام سازوکاری پیش بینی شده که این دعاوی در دیوان داوری و کمیسیون مشترک پیگیری شود.

پایان پیام. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet