هدر موبایل
1388/07/13 16:52:00
سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون اجتماعی

جشن عاطفه ها باید مردمی برگزار شود

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری جشن‌عاطفه‌ها باید از کسب فصلی و حالت دولتی بودن به سمت مردمی شدن تغییر کند.

نصرالله ترابی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: نحوه برگزاری جشن‌عاطفه‌ها نه تنها فاقد نوآوری است بلکه شائبه دولتی بودن در آن هم بیش از گذشته افزایش یافته است.

وی خاطر نشان کرد: هر چند نفس برگزاری جشن‌عاطفه‌ بسیار نیک است اما در نهایت مردم باید احساس کنند بانیان برپایی چنین جشن‌هایی مردم هستند نه افراد، گروه‌ها، نهادهای دولتی یا شبه دولتی.

نماینده مردم شهر کرد در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در صدد این باشند تا حلقه‌های خیرخواهانه را پیدا کرده و به مردم ربط دهند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد: باید اقداماتی در جهت نحوه برگزاری و بهتر شدن مراسم خیرخواهانه جشن عاطفه‌ها صورت گیرد هم در شکل و هم روش اجرا، در غیر این صورت شائبه مانور تبلیغاتی که این روزها شنیده می‌شود تقویت می‌گردد.

ترابی خاطر نشان کرد: هر چند کمیته امداد امام خمینی‌ (ره) و سازمان بهزیستی معتقدند وظایف خود را انجام می‌دهند، اما باید به یاد داشت چنانچه این نهادها و دستگاه‌ها عملکرد مثبتی می‌داشتند کمتر نیاز به برگزاری چنین جشن‌هایی بود چرا که در ماه رمضان هم مراسم مشابهی همانند جشن عاطفه‌ها در کشور برگزار شد، به عبارتی بهتر بود این مراسم با فاصله بیشتری از هم برگزار می‌شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم اگر احساس کنند که جشن‌هایی مثل عاطفه‌ها برخواسته و خودجوش از دل مردمی است بهتر رغبت می‌کنند که در مراسم حضور یابند.

وی اظهار امیدواری کرد: با همکاری دولت و مجلس راهکاری برای بهتر برگزار شدن مراسم جشن‌ عاطفه‌ها در سال آینده فراهم شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet