هدر موبایل
1398/02/06 08:41:08
سرویس فرهنگی
بطحایی به خانه ملت خبر داد:

قول سازمان اداری برای نهایی کردن آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس

وزیر آموزش و پرورش می‌گوید سازمان اداری و استخدامی قول داده آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس را تا هفته آینده نهایی کند.
قول سازمان اداری برای نهایی کردن آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس وزیر آموزش و پرورش می‌گوید سازمان اداری و استخدامی قول داده آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس را تا هفته آینده نهایی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711101211066083.jpg قول,سازمان,اداری,برای,نهایی,کردن,آیین‌نامه,استخدام,معلمان,حق‌التدریس Icana

سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره علت تاخیر در تدوین آیین‌نامه اجرایی قانون استخدام معلمان حق‌التدریس گفت: پیش‌نویس این قانون آماده و برای سازمان اداری و استخدامی فرستاده شده ولی هنوز این سازمان جوابی نداده‌؛ البته قول داده‌اند آن را در هفته آینده نهایی کنند.

تاریخ برگزاری کنکور 98 تغییر کند؟

وزیر آموزش و پرورش همچنین درباره برخی اظهارات مبنی بر تغییر زمان برگزاری کنکور 98 توضیح داد: از یک سو شرایط برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده بسیار بد است و اگر تاریخ برگزاری کنکور تغییر نکند، آنها باید بتوانند خودشان را برسانند و از سوی دیگر تاخیر در زمان برگزاری کنکور مساوی است با تاخیر در زمان شروع آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها.

وی افزود: اگر بشود راه میانبری پیدا کرد، بهتر است.

بطحایی ادامه داد: یکی از راه‌هایی که مطرح شده آن است که زمان کنکور برای مناطق سیل‌زده به تاخیر انداخته شود؛ البته این امر مستلزم آن است که سوالات دیگری طراحی شود و در حال حاضر من نمی‌دانم وزارت علوم چقدر این ایده را از نظر فنی عملی می‌داند.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: شورای سنجش و پذیرش به سرعت تشکیل جلسه خواهد داد و روی این موضوع تصمیم‌گیری می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر
  • قول سازمان اداری برای نهایی کردن آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس


آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet