انتخابات ریاست جمهوری
1398/02/07 01:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خادمی تشریح کرد:

افزایش قیمت بنزین به صلاح نیست

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ایذه و باغملک گفت: افزایش قیمت بنزین به صلاح نیست چرا که افزایش بهای چندین کالا را در پی خواهد داشت.
افزایش قیمت بنزین به صلاح نیست عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ایذه و باغملک گفت: افزایش قیمت بنزین به صلاح نیست چرا که افزایش بهای چندین کالا را در پی خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101690852231.jpg افزایش,قیمت,بنزین,به,صلاح,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هدایت الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ایذه و باغملک در برنامه 18:30 با موضوع کاهش مصرف سوخت گفت: افزایش قیمت بنزین به صلاح نیست چرا که افزایش بهای چندین کالا را در پی خواهد داشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آخرین وضعیت افزایش قیمت بنزین گفت: امسال دولت درباره تعیین تکلیف قیمت حامل‌های انرژی به ویژه قیمت بنزین لایحه یا برنامه‌ای به مجلس ارائه نکرد و این موضوع را مسکوت گذاشت؛ البته پیشنهادهای شفاهی مطرح شد.

خادمی افزود: زمانی که دولت برنامه‌ای برای تعیین تکلیف قیمت حامل‌های انرژی به مجلس ارائه نکرد، مجلس نیز در این زمینه تصمیم‌گیری انجام نداد.

وی با بیان اینکه دولت درباره کارت سوخت با این بهانه که کارت سوخت فساد انگیز است، اشتباه کرد و گفت: در شرایط فعلی هیچ راهی جز سهمیه بندی و کاهش مصرف سوخت نداریم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت بخواهد بنزین را 2 نرخی کند باید دوباره کارت سوخت فعال شود.
خادمی گفت: یارانه مستقیم را قبول داریم اما باید با طرح برنامه هایی به سمت توانمند سازی مردم حرکت کنیم.

خادمی درباره قاچاق سوخت هم تصریح کرد: وقتی اختلاف قیمت وجود دارد، مرزنشینان، سوخت را به کشوهای همسایه انتقال می دهند تا به درآمدی دست یابند. 

وی گفت: راهکار جلوگیری از قاچاق در مرزها، توانمندسازی مرزنشینان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet