ایام محرم 1398
1398/02/07 12:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قربانی هشدار داد:

خطر وقوع بیماری‌های واگیردار در مناطق سیل‌زده

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با هشدار نسبت به پیشگیری بیماری‌های واگیردار در مناطق سیل زده گفت: طبق گزارش‌های وزارت بهداشت در مناطق سیل زده مشکلاتی در حوزه درمانی وجود ندارد و وضعیت ازاین لحاظ مطلوب است.
خطر وقوع بیماری‌های واگیردار در مناطق سیل‌زده عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با هشدار نسبت به پیشگیری بیماری‌های واگیردار در مناطق سیل زده گفت: طبق گزارش‌های وزارت بهداشت در مناطق سیل زده مشکلاتی در حوزه درمانی وجود ندارد و وضعیت ازاین لحاظ مطلوب است. https://cdn.icana.ir/d/019/201904106150260390.jpg خطر,وقوع,بیماری‌های,واگیردار,در,مناطق,سیل‌زده Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین قربانی  درباره‌ بررسی‌های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نسبت به وضعیت بیماری‌های واگیردار در مناطق سیل زده گفت: بعد از وقوع سیل، پیشگیری از وقوع بیماری‌های واگیردار در مناطق سیل زده دارای اهمیت بسیاری است لذا باید پیشگیری‌های لازم صورت گرفته و از وقوع بیماری‌های واگیردار جلوگیری شود.

محمدحسین قربانی

 

وی توضیح داد: امروز بحث بالا آمدن فاضلاب می‌تواند باعث شیوع بیماری‌های واگیرداری از جمله وبا و اسهال شود که در صورت عدم دقت کافی تلفات و آسیب آن بیشتر از تلفات سیل خواهد بود. البته طبق گزارش وزارت بهداشت، در حال حاضر در حوزه‌ درمان در مناطق سیل زده مشکلی وجود ندارد. وضعیت مطلوب است.

  • اخبار مربوط به سیل های اخیر کشور را اینجا بخوانید

به گزارش ایسنا قربانی در پایان ابراز امیدواری کرد که با توجه به منابع دولت و توجه وزارت بهداشت و امکانات دارایی و تجهیزاتی بتوان با همین روند در آینده از وقوع بیماری‌های واگیردار در مناطق سیل زده جلوگیری کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet