خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/02/09 11:11:00
سرویس سیاسی
کاظمی مطرح کرد:

مصاحبه ظریف با فاکس‌نیوز اقدامی سیاست‌مدارانه و مدبرانه

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، تاکید کرد: مصاحبه آقای ظریف با فاکس‌نیوز اقدام سیاست‌مدارانه و مدبرانه‌ای بود زیرا طرفداران ترامپ تاکنون مواضع جمهوری اسلامی ایران را به صورت مستقیم و از زبان مقامات ایرانی نشنیده بودند.
مصاحبه ظریف با فاکس‌نیوز اقدامی سیاست‌مدارانه و مدبرانه نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، تاکید کرد: مصاحبه آقای ظریف با فاکس‌نیوز اقدام سیاست‌مدارانه و مدبرانه‌ای بود زیرا طرفداران ترامپ تاکنون مواضع جمهوری اسلامی ایران را به صورت مستقیم و از زبان مقامات ایرانی نشنیده بودند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102306813478.jpg مصاحبه,ظریف,با,فاکس‌نیوز,اقدامی,سیاست‌مدارانه,و,مدبرانه Icana

محمد کاظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری مصاحبه وزیر امور خارجه کشورمان با شبکه فاکس نیوز آمریکا، گفت: بهره‌برداران شبکه فاکس نیوز طرفداران آقای ترامپ هستند کما اینکه رئیس جمهور آمریکا نیز بارها علاقه خود به این رسانه را اعلام کرده است بنابراین مصاحبه آقای ظریف با این شبکه سبب شد تا طرفداران آقای ترامپ اظهارات مخالف با وی را برای اولین بار از این شبکه بشنوند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: فاکس نیوز رسانه‌ای است که بخشی از مردم آمریکا به خصوص مردم سنتی، ایالت‌های میانی و

فاکس نیوز رسانه مورد علاقه ترامپ و طرفدارانش است، بنابراین مصاحبه ظریف با این شبکه سبب شد تا این افراد برای اولین بار اظهارات مخالف با وی را  از این شبکه بشنوند.

کسانی که با این دولت ارتباط نزدیکی دارند، با آن مانوس هستند و از این رسانه استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر طرفداران رئیس جمهور آمریکا تاکنون مواضع جمهوری اسلامی ایران را از زبان مقامات کشورمان و به صورت مستقیم نشنیده بودند بنابراین مصاحبه آقای ظریف با فاکس نیوز اقدام سیاست‌مدارانه و مدبرانه‌ای بود.

کاظمی افزود: اظهارات آقای ظریف درباره مواضع جمهوری اسلامی ایران بسیار منطقی بود، اگر طرفداران آقای ترامپ از حداقل منطق برخوردار باشند، تحت تاثیر جملات آقای ظریف قرار گرفته و می‌فهمند که ترامپ اقدام غیر حقوقی و غیرقانونی علیه ملت ایران اعمال کرده است.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در حقیقت لازم بود که پیام به صورت واضح به گروه‌های مختلف فکری وسیاسی آمریکا منتقل شود، آقای ظریف در این مصاحبه به خوبی در مورد انتخاب‌های جمهوری اسلامی در مقابل سیاست‌های دولت آمریکا توضیح دادند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet