خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/02/09 10:28:41
سرویس اجتماعی
عابدی مطرح کرد:

روز کارگر فرصتی برای پزشکان درجهت ارتقای سلامت جامعه

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از ارائه خدمات رایگان مطب‌ها در روز کارگر به کارگران سراسر کشور به عنوان ایجاد فرصتی برای پزشکان در جهت ایفای مسئولیت اجتماعی که برعهده دارند، یادکرد.
روز کارگر فرصتی برای پزشکان درجهت ارتقای سلامت جامعه سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از ارائه خدمات رایگان مطب‌ها در روز کارگر به کارگران سراسر کشور به عنوان ایجاد فرصتی برای پزشکان در جهت ایفای مسئولیت اجتماعی که برعهده دارند، یادکرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701104104411974.jpg روز,کارگر,فرصتی,برای,پزشکان,درجهت,ارتقای,سلامت,جامعه Icana

حیدر علی عابدی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد پیشنهاد رئیس کل سازمان نظام پزشکی مبنی بر اینکه مطب‌های خصوصی در همه شهرها همزمان با روز کارگر به ویزیت رایگان این قشر بپردازند، گفت: در وهله اول از رئیس کل سازمان نظام پزشکی تشکر می‌کنم که چنین پیشنهادی را مطرح کرده است، همچنین به همه پزشکان توصیه می‌کنم که در جهت ارائه خدمات به این قشر زحمتکش از این پیشنهاد تبعیت کنند، چرا که انجام این اقدام و ارتباط عاطفی ناشی از آن که با قشر کارگر برقرار می‌شود، بسیار ارزشمند خواهد بود.

فشارهای اقتصادی کنونی باعث چشم‌پوشی کارگران از مشکلات جسمانی خود شده است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به محاسن ارائه خدمات رایگان پزشکی به کارگران در روز کارگر، ادامه داد: هم‌اکنون کارگرانی که تحت فشارهای اقتصادی از مشکلات جسمانی خود چشم‌پوشی کرده و به دلیل مشکل مالی به پزشک مراجعه نکرده‌اند می‌توانند با این اقدام ارزشمند جامعه پزشکی از وضعیت جسمی خود آگاه شوند.

وی تصریح کرد: ایجاد این شرایط می‌تواند فرصتی را برای قشر کارگر فراهم کند تا از این طریق تحت معاینه قرار گرفته و از مشاوره پزشکان در جهت انتخاب روش درمانی کم هزینه‌تر نیز بهره‌مند شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: انجام این اقدام نه تنها در برقراری ارتباط عاطفی جامعه پزشکی با قشر کارگر اثرگذار خواهد بود، بلکه پزشکان نیز مجالی می‌یابند تا نقش اجتماعی خود را به خوبی ایفا کنند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: آنچه مسلم است اختصاص یک روز در سال برای تحقق این مهم اقدام ارزشمندی است و به طور قطع تاثیر این عمل نیک در ارتقای سلامت جامعه تجلی پیدا خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet