هدر اصلی
1398/02/08 17:14:21
سرویس فرهنگی
قاضی زاده هاشمی خبر داد:

پرونده برنامه 90 و مسابقه "برنده باش" روی میز شورای نظارت بر صدا و سیما

عضو شورای نظارت بر صدا و سیما با اشاره به دستور کار آتی جلسه شورای نظارت بر صدا و سیما از حضور دو مدیر این سازمان برای توضیح درباره پخش یا عدم پخش برنامه ۹۰ خبر داد و گفت: همچنین شورای نظارت در نظر دارد موضوع ستاره مربع ها و اسپانسر مسابقه برنده باش را با حضور مسئولان بازرگانی صدا و سیما بررسی کند.
پرونده برنامه 90 و مسابقه "برنده باش" روی میز شورای نظارت بر صدا و سیما عضو شورای نظارت بر صدا و سیما با اشاره به دستور کار آتی جلسه شورای نظارت بر صدا و سیما از حضور دو مدیر این سازمان برای توضیح درباره پخش یا عدم پخش برنامه 90 خبر داد و گفت: همچنین شورای نظارت در نظر دارد موضوع ستاره مربع ها و اسپانسر مسابقه برنده باش را با حضور مسئولان بازرگانی صدا و سیما بررسی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903107718088259.jpg پرونده,برنامه,90,و,مسابقه,"برنده,باش",روی,میز,شورای,نظارت,بر,صدا,و,سیما Icana

سید احسان قاضی‌زاده‌هاشمیعضو شورای نظارت بر صدا و سیما   در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره نشست آتی شورای نظارت بر صداوسیما، عنوان کرد: مقرر است در نشست پیش روی شورای نظارت بر صدا و سیما مرتضی میرباقری معاون سیما و علی فروغی مدیر شبکه در جلسه حاضر باشند.

نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست توضیحات این دو مقام صدا و سیما در خصوص حذف و یا پخش مجدد برنامه 90 استماع می‌شود و پس از این جلسه شورای نظارت در خصوص برنامه 90 جمع بندی خواهند داشت.

سیداحسان قاضی زاده هاشمی

 

وی درباره حذف ناگهانی برنامه تلویزیونی "برنده باش" از کنداکتور شبکه سوم سیما نیز گفت: با توجه به اینکه حواشی به وجود آمده در خصوص این برنامه تلویزیونی به حوزه سیما ارتباط ندارد در نظر داریم این موضوع را با حضور مسئولان بازرگانی و اداری مالی صدا و سیما مورد بررسی قرار دهیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: با توجه به حساسیت مراجع دینی، موضوع ستاره مربع‌ها نیز در جلسات شورای نظارت به صورت مجزا مورد بحث قرار خواهد گرفت و شورای نظارت پس از آن درباره توقف یا ادامه اعلام نظر خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet