هدر موبایل
1398/02/08 18:30:16
سرویس مرکز پژوهش ها
با حضور جلالی و خاموشی؛

نشست مشترک مرکز پژوهش های مجلس و سازمان اوقاف برگزار شد

نشست مشترک مرکز پژوهش های مجلس و سازمان اوقاف با حضور روسای دو طرف برگزار شد.
نشست مشترک مرکز پژوهش های مجلس و سازمان اوقاف برگزار شد نشست مشترک مرکز پژوهش های مجلس و سازمان اوقاف با حضور روسای دو طرف برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43912.jpg نشست,مشترک,مرکز,پژوهش,های,مجلس,و,سازمان,اوقاف,برگزار,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست مشترک مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، عصر امروز (یکشنبه 8 اردیبهشت) با حضور کاظم جلالی رییس مرکز و سید مهدی خاموشی رییس سازمان، برگزار شد.

شایان ذکر است در این نشست که معاونین مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه کشور نیز حضور داشتند زمینه‌های همکاری دوجانبه مطرح شد.

گفتنی است در این نشست بر لزوم شناسایی نیازهای و خلاءهای قانونی در حوزه وقف کشور تاکید شد. همچنین اقدامات سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در بخش‌های مختلف مورد ارزیابی قرار گرفت.

شایان ذکر است در ادامه این نشست و پس از ارائه نظرات، دیدگاه‌ها و پیشنهادات در حوزه‌های مختلف تعاملات دوجانبه، مقرر شد تا با همکاری نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و همچنین دعوت از مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی،‌ نشست‌های سه‌جانبه‌ای به منظور تهیه و تدوین تفاهم‌نامه همکاری‌ مشترک برگزار شود تا در ‍زمان‌بندی مشخص این تفاهم‌نامه به امضای روسای دوطرف برسد./
پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet