هدر موبایل
1398/02/10 06:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
حسن پور از راه اندازی حزب مستقلین عملگرا خبرداد

تولد حزبی که اصولگرا و اصلاح طلب در آن عضو می شوند

عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که با دعوت از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس به دنبال تاسیس حزبی است که به گفته وی هم اصلاح طلبان و هم اصولگرایان را در خود جای می‌دهد.
تولد حزبی که اصولگرا و اصلاح طلب در آن عضو می شوند عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که با دعوت از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس به دنبال تاسیس حزبی است که به گفته وی هم اصلاح طلبان و هم اصولگرایان را در خود جای می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903102493865013.jpg تولد,حزبی,که,اصولگرا,و,اصلاح,طلب,در,آن,عضو,می,شوند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهباز حسن پور بیگلری عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که با دعوت از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس به دنبال تاسیس حزبی است که به گفته وی هم اصلاح طلبان و هم اصولگرایان را در خود جای می‌دهد.

وی اظهار کرد: با توجه به نارضایتی‌هایی که امروز مردم از برخی چهره‌های تندروی سیاسی در طیف‌های موجود دارند و بر اساس تجربه ۴۰ ساله کاری خود تصمیم گرفتم با مشورت با جمعی از بزرگان حزبی را با عنوان «مستقلین عمل‌گرا» تأسیس کنم. این حزب شامل همه کسانی خواهد بود که در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند و منعی برای حضور هیچ کس وجود ندارد.

نماینده مردم سیرجان در مجلس با بیان اینکه «درخواست اولیه تأسیس حزب تقدیم وزارت کشور شده»، یادآور شد: فعالیت رسمی حزب پس از تأسیس رسمی آن و برگزاری انتخابات داخلی و تعیین ارکان و تدوین اساسنامه آغاز خواهد شد. ما بنا داریم در انتخابات مجلس آینده نیز لیست فراجناحی از افراد شایسته، توانمند و صاحب فکر و اندیشه در راستای منویات رهبری و خدمت بی منت به مردم و بدون سهم خواهی از جریان خاصی را داشته باشیم.

به گزارش ایسنا حسن پور با بیان اینکه «از نمایندگان ادوار و فعلی مجلس و همچنین فعالان سیاسی برای حضور در این حزب دعوت شده است» اضافه کرد: برخی شناسنامه و عملکردشان اصلاح طلبی یا اصولگرایی است اما من فکر می‌کنم افراد زیادی هستند که از افراطی گری خسته شدند. ما می‌خواهیم از همه افراد شایسته در چارچوب نظام استفاده کنیم و در این راستا اصلاح طلبان و اصولگرایان هم می‌توانند به عضویت این حزب در بیایند چرا که ما به دنبال اداره بهتر کشور و ارائه ایده‌های جدید در این رابطه هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet