خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/02/10 12:25:49
سرویس اقتصادی
کوهکن:

قوه قضاییه با شایعه‌کنندگان گرانی بنزین برخورد کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی می‌گوید مجلس در بودجه سال ۹۸ درباره افزایش قیمت بنزین تصمیمی نگرفته است و قوه قضاییه باید با مسئولانی که خبر بنزین ۲۵۰۰ تومانی را منتشر کردند، برخورد کند.
قوه قضاییه با شایعه‌کنندگان گرانی بنزین برخورد کند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی می‌گوید مجلس در بودجه سال 98 درباره افزایش قیمت بنزین تصمیمی نگرفته است و قوه قضاییه باید با مسئولانی که خبر بنزین 2500 تومانی را منتشر کردند، برخورد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903108859769352.jpg قوه,قضاییه,با,شایعه‌کنندگان,گرانی,بنزین,برخورد,کند Icana

محسن کوهکن ریزی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، درباره انتشار خبرهایی مبنی بر 2500 تومان شدن بنزین، گفت: اگرچه افزایش قیمت بنزین در فصل بررسی بودجه سال 98 در کمسیون تلفیق بودجه مورد بررسی قرار گرفت اما مجلس درباره گران شدن بنزین تصمیمی نگرفت.

پمپ بنزین


دولت مجوزی برای افزایش قیمت بنزین ندارد 
نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی افزود: در روزهای اخیر صحبت‌هایی درباره افزایش قیمت بنزین از سوی مسئولان اجرایی شنیده می‌شود این در حالی است که تصمیمی در این باره گرفته نشده است به همین دلیل دستگاه‌های قضایی باید با این افراد به اتهام تشویش اذهان عمومی برخورد کنند چراکه شائبه گرانی بنزین می‌تواند باعث افزایش قیمت سایر کالاها و ایجاد التهاب در بازار شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در کمیسیون تلفیق بودجه 98، صحبتی درباره بنزین 2 هزار و 500 تومان نشد و مجوزی به دولت برای افزایش قیمت بنزین داده نشده است.

وی اظهار کرد: اگرچه قاچاق سوخت یکی از مشکلات کشور در شهرهای مرزی است اما در بودجه 98 مقرر شد؛ ساکنان مرز بنزین را یک هزار تومان خریداری کنند اما قاچاقچیان قبلی می‌توانند مازاد بنزین را به سایر کشورها براساس قیمت سایر کشور مقصد با سود مشخص صادر کنند.

دولت مجوزی برای افزایش قیمت بنزین ندارد و دادستان کل کشور باید با هر مسئولی که خبری با محتوای افزایش قیمت بنزین منتشر می‌کند، برخورد کند

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: دولت مجوزی برای افزایش قیمت بنزین ندارد و دادستان کل کشور باید با هر مسئولی که خبری با محتوای افزایش قیمت بنزین منتشر می‌کند، برخورد کند چراکه این گونه اخبار تبعاتی مانند گرانی کالاهای اساسی در بازار را به دنبال دارد.

صادرات مازاد بنزین به کشورهای همسایه

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کشور مازاد تولید بنزین دارد و براساس بودجه سال 98 این مقدار مازاد با قیمت های مشخص به کشورهای همسایه صادر می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet