هدر موبایل
1398/02/13 01:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

ارزیابی نماینده مجلس از پیشنهاد وزیر کار برای سهیم کردن کارگران در سهام کارخانه‌ها

وحدتی با اشاره پیشنهاد وزیر کار برای سهیم کردن کارگران در سهام کارخانه‌ها، گفت: پیشنهاد مذکور بسیار خوب است چرا که این اقدام باعث افزایش انگیزه در کارگران شده که اثر مثبتی در بالا رفتن بهره وری کارخانه‌ها دارد.
ارزیابی نماینده مجلس از پیشنهاد وزیر کار برای سهیم کردن کارگران در سهام کارخانه‌ها وحدتی با اشاره پیشنهاد وزیر کار برای سهیم کردن کارگران در سهام کارخانه‌ها، گفت: پیشنهاد مذکور بسیار خوب است چرا که این اقدام باعث افزایش انگیزه در کارگران شده که اثر مثبتی در بالا رفتن بهره وری کارخانه‌ها دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102110985188.jpg ارزیابی,نماینده,مجلس,از,پیشنهاد,وزیر,کار,برای,سهیم,کردن,کارگران,در,سهام,کارخانه‌ها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد وحدتی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به کارگران به مناسبت فرا رسیدن روز کارگر، گفت: کارگران  سربازان خط مقدم رونق اقتصادی کشور هستند.

وی با بیان اینکه رضایت‌مندی کارگران، آموزش و رسیدگی به آنها باید سر لوحه برنامه کاری کشور باشد، افزود: رضایت‌مندی و آموزش کارگران باعث افزایش کیفیت کالا‌های تولیدی می‌شود که همین امر سبب رقابت با کالا‌های خارجی در بازار داخلی می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: همچنین افزایش کیفیت کالا‌ها باعث افزایش صادرات و یافتن بازار جهانی برای کالا‌های ایرانی می‌شود.

محمد وحدتی

 

وحدتی با اشاره پیشنهاد وزیر کار برای سهیم کردن کارگران در سهام کارخانه‌ها، گفت: پیشنهاد مذکور بسیار خوب است چرا که این اقدام باعث افزایش انگیزه در کارگران شده که اثر مثبتی در بالا رفتن بهره وری کارخانه‌ها دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اضافه کرد: لازم است تا وزیر کار این پیشنهاد را درقالب لایحه به مجلس ارائه دهد تا در کمیسیون اجتماعی چکش کاری شود و نقاط ضعف رفع و قوت آن تقویت شود.

به گزارش تسنیم وحدتی با تاکید بر اینکه افزایش قیمت‌ها و تورم زندگی کارگران را با مشکل مواجه کرده است، اضافه کرد: وکلای‌ملت در مجلس  تلاش کردند تا در بودجه سال جاری با افزایش حقوق اندکی از مشکلات این قشر را کاهش دهند که امیدواریم با کاهش تورم و ثبات اقتصادی این  افزایش فوق بتواند مشکلات معیشتی انها را کاهش دهد

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet