هدر موبایل
1398/02/13 00:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
گودرزی:

افزایش حقوق کارگران در سالجاری متناسب با تورم نیست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه مجلس برای افزایش ۴۰ درصدی حقوق کارگران در سال ۹۸، گفت: با توجه به افزایش فزاینده قیمت کالاهای اساسی، تورم در سال جاری به بیش از ۴۰ درصد رسیده که افزایش حقوق کارگران در سالجاری متناسب با تورم نیست.
افزایش حقوق کارگران در سالجاری متناسب با تورم نیست عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه مجلس برای افزایش 40 درصدی حقوق کارگران در سال 98، گفت: با توجه به افزایش فزاینده قیمت کالاهای اساسی، تورم در سال جاری به بیش از 40 درصد رسیده که افزایش حقوق کارگران در سالجاری متناسب با تورم نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201904106871083854.jpg افزایش,حقوق,کارگران,در,سالجاری,متناسب,با,تورم,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی  با اشاره به مصوبه مجلس برای افزایش 40 درصدی حقوق کارگران در سال 98، گفت: با توجه به افزایش فزاینده قیمت کالاهای اساسی، تورم در سال جاری به بیش از 40 درصد رسیده که افزایش حقوق کارگران در سالجاری متناسب با تورم نیست.

وی با تأکید بر اینکه دولت باید توجه بیشتری به وضع معیشت کارگران داشته باشد، اظهار داشت: همه هزینه‌ها اعم از اجاره‌بهای مسکن، قیمت کالاهای اساسی و دیگر موارد افزایش قابل توجهی داشته که نمی‌توان انتظار داشت که کارگران با حقوق حداکثر یک میلیون و پانصد هزار تومان تا 2 میلیون تومان زندگی و مخارج خود را تأمین کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد:  یکی از مواردی که باید در تأمین معیشت کارگران مدنظر قرار گیرد، این است که اغلب آنها خانواده عیالواری هستند که در تأمین معیشت‌شان با مشکلات جدی مواجه هستند.

به گزارش ایسنا گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: کارگران باید در زمره اقشار آسیب‌پذیر جامعه قرار گیرند و می‌بایست بسته‌های حمایتی که برای نیازمندان در نظر گرفته می‌شود، برای آنها نیز مدنظر قرار گیرد.

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet