خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/02/11 13:09:00
سرویس اقتصادی
حاجی دلیگانی:

تصمیم افزایش قیمت بنزین در شرایط اقتصادی کنونی نگران‌کننده است

عضو کمیسیون بودجه مجلس با بیان اینکه مسئولان دولتی باید تمامی جوانب تصمیم افزایش قیمت بنزین و نحوه انتشار آن را بپذیریند، گفت: دولت با تصمیم افزایش قیمت بنزین مجلس را در عمل انجام شده قرار داده است.
تصمیم افزایش قیمت بنزین در شرایط اقتصادی کنونی نگران‌کننده است عضو کمیسیون بودجه مجلس با بیان اینکه مسئولان دولتی باید تمامی جوانب تصمیم افزایش قیمت بنزین و نحوه انتشار آن را بپذیریند، گفت: دولت با تصمیم افزایش قیمت بنزین مجلس را در عمل انجام شده قرار داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108884975202.jpg تصمیم,افزایش,قیمت,بنزین,در,شرایط,اقتصادی,کنونی,نگران‌کننده,است Icana

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اخبار منتشر شده ازسوی خبرگزاری‌ها مبنی بر افزایش قیمت بنزین به 2500 تومان از فردا شب و آغاز سهمیه‌بندی بنزین، گفت: بهتر است دولت تا روز یکشنبه به‌عنوان نخستین جلسه مجلس صبر کرده و پس از تبادل‌نظر با نمایندگان کمیسیون انرژی، هیات رئیسه و دیگر نمایندگان مجلس تصمیم نهایی را درباره افزایش قیمت بنزین اتخاد کند چراکه به‌یقین با هم‌فکری مجلس به نتیجه بهتری خواهند رسید.

بهتر است دولت تا روز یکشنبه به‌عنوان نخستین جلسه مجلس صبر کرده و پس از تبادل‌نظر با نمایندگان مجلس تصمیم نهایی را درباره افزایش قیمت بنزین اتخاد کند چراکه به‌یقین با هم‌فکری مجلس به نتیجه بهتری خواهند رسید

فضای رسانه‌ای برخی از تصمیمات اثری به مراتب مخرب‌تر بر روان جامعه دارد

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همچنین درخصوص ضرورت عقب انداختن این تصمیم تا برگزاری جلسه با نمایندگان مجلس باتوجه به عصبانیت‌ها و نگرانی‌های مردم از افزایش قیمت بنزین، افزود: دولت عواقب این تصمیمِ به یکباره خود را بپذیرد چراکه بیشتر مواقع فضای رسانه‌ای برخی از تصمیمات در شرایط ملتهب اقتصادی کنونی اثری به مراتب مخرب‌تر بر روح و روان جامعه دارد.

مسئولان دولتی باید تمامی جوانب تصمیم افزایش قیمت بنزین و نحوه انتشار آن را بپذیریند

وی معتقد است مسئولان دولتی باید تمامی جوانب تصمیمات خود و نحوه انتشار آن را بپذیریند ضمن آنکه کشور اکنون در شرایط پذیرش تصمیمات جدیدی همچون گرانی بنزین نیست.

تصمیم افزایش قیمت بنزین در شرایط اقتصادی کنونی نگران‌کننده است

حاجی دلیگانی همچنین با اعتقاد به اینکه طرح اختصاص روزانه یک لیتر بنزین به هر یک از افراد جامعه بسیار متقن و جامع بود، پیشنهاد داد: دولت به جای افزایش قیمت بنزین بررسی این طرح را در دست گیرد چراکه این تصمیم در شرایط اقتصادی کنونی نگران‌کننده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: اگر دولت در اتخاذ و عملیات تصمیم افزایش قیمت بنزین نظر مجلس را جویا نشود به نوعی مجلس را در عمل انجام شده قرار داده است./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet