هدر موبایل
1398/02/12 01:51:43
سرویس فرهنگی
در محل لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد؛

همایش هم اندیشی بسیجیان قوه مقننه

همایش هم اندیشی بسیجیان قوه مقننه به منظور ارائه گزارش اردوهای راهیان نور و امدادرسانی به مناطق سیل زده برگزار شد.
همایش هم اندیشی بسیجیان قوه مقننه همایش هم اندیشی بسیجیان قوه مقننه به منظور ارائه گزارش اردوهای راهیان نور و امدادرسانی به مناطق سیل زده برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103227470134.jpg همایش,هم,اندیشی,بسیجیان,قوه,مقننه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، همایش هم اندیشی بسیجیان قوه مقننه، صبح امروز (چهارشنبه، 11 اردیبهشت ماه) ، به منظور ارائه گزارش اردوهای راهیان نور و امدادرسانی به مناطق سیل زده در محل سالن همایش‌های لانه جاسوسی سابق آمریکا با حضور فرماندهان سابق و جدید، مسئولان و اعضای بسیج قوه مقننه برگزار شد.

بر اساس این گزارش، مسئولان بسیج قوه مقننه به صورت جداگانه گزارشاتی از عملکرد خود در خصوص برگزاری اردوهای راهیان نور در سال‌های گذشته و همچنین در سال جاری، اردوهای جهادی و نیز امدادرسانی به مناطق سیل زده در سال جاری ارائه کردند.

مهدیان فرمانده سابق بسیج قوه مقننه در این همایش گزارشی از عملکرد این نهاد در طول سال‌های گذشته و همچنین برنامه‌های صورت گرفته ارائه کرد.

سید محمود هاشمی فرمانده جدید بسیج قوه مقننه با تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده در این نهاد، در خصوص برگزاری اردوی راهیان نور، کمک رسانی به مناطق سیل زده و زلزله زده و همچنین بیان برنامه‌های جدید برای بسیج گفت: باید برنامه‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در بسیج اجرایی شود؛ چرا که بسیج به عنوان نهادی مردمی وظیفه دارد با حضور در صحنه خدمت رسانی به مردم و همچنین عرصه‌های مختلف دیگر باعث محکم‌تر شدن پایه‌های نظام اسلامی شود.

گفتنی است؛ در پایان این همایش از مسئولان و اعضای بسیج قوه مقننه که در امر خدمت‌رسانی به مناطق سیل زده و همچنین برگزاری اردوهای راهیان نور مشارکت داشتند، تقدیر به عمل آمد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet