هدر موبایل
1398/02/13 10:45:58
سرویس اجتماعی
الماسی:

عسلویه جولانگاه مدیران نالایق رانتی

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه کارگران و کارکنان در قطب انرژی کشور وضعیت بغرنجی به لحاظ درآمد و سلامت دارند، گفت: تفاوت حقوق‌ها موجب افزایش فاصله طبقاتی بین کارگران و مدیران در صنایع نفت و گاز شده است.
عسلویه جولانگاه مدیران نالایق رانتی عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه کارگران و کارکنان در قطب انرژی کشور وضعیت بغرنجی به لحاظ درآمد و سلامت دارند، گفت: تفاوت حقوق‌ها موجب افزایش فاصله طبقاتی بین کارگران و مدیران در صنایع نفت و گاز شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103533730747.jpg عسلویه جولانگاه,مدیران,نالایق,رانتی Icana

سکینه الماسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به روز جهانی کارگر و وضعیت کارگران عسلویه، گفت: کارگران و کارکنان در قطب انرژی کشور وضعیت بغرنجی به لحاظ درآمد و سلامت دارند. تفاوت حقوق ها موجب افزایش فاصله طبقاتی بین کارگران و مدیران در صنایع نفت و گاز شده است.

عسلویه جولانگاه مدیران نالایق رانتی

نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه بیان کرد: عسلویه، قطب انرژی کشور به جولانگاه مدیران پروازی و بازنشسته تبدیل شده است. حضور چنین مدیرانی که تخصص منحصر به فردی هم ندارند به هیچ‌وجه نیاز منطقه نیست و جایگاهی که باید متعلق به مدیری لایق باشد تبدیل به رانتی برای مدیران نالایق شده است.

مدیران بومی جایگزین مدیران پروازی و بازنشسته شوند

این نماینده مردم در مجلس دهم، اضافه کرد: من خواستار مدیریت تحصیل‌کردگان جوان در صنعت نفت و گاز هستم و اطمینان دارم که اعتماد به جوانان تولید را افزایش داده و درآمد کشور را بیشتر می کند. مدیران بومی که شناخت بیشتری نسبت به بافت منطقه دارند و قطعا رضایت عمومی مردم را بالا می برد.

چرخ اقتصاد کشور بدون دستهای پینه بسته و جانهای خسته کارگران نخواهد چرخید

الماسی در همین رابطه ادامه داد: من فرزند پدری هستم که سال ها فرزندانش را با توشه کارگری تربیت کرد از همین رو مشکلات قشر کارگری را عمیقاً درک می‌کنم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) کارگران را سبب ساز انقلاب می دانست و این قشر زحمتکش همواره سختی های کشور را به دوش کشیده است و امروز هم چرخ اقتصاد کشور بدون دست های پینه بسته و جان های خسته کارگران نخواهد چرخید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet