هدر موبایل
1398/02/12 14:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری در مراسم گرامیداشت روز کارگر و تجلیل از کارگران نمونه شهرستان ساوه :

از کارگری که دریافتی اش جوابگو هزینه‌های زندگی نیست نباید انتظار بهره‌وری در تولید داشت

نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت افزود: از کارگری که با حداقل دریافتی زندگی می‌کند و نمی‌تواند جوابگو هزینه‌های زندگی باشد نباید انتظار بهره‌وری در امر تولید داشت.
از کارگری که دریافتی اش جوابگو هزینه‌های زندگی نیست نباید انتظار بهره‌وری در تولید داشت نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت افزود: از کارگری که با حداقل دریافتی زندگی می‌کند و نمی‌تواند جوابگو هزینه‌های زندگی باشد نباید انتظار بهره‌وری در امر تولید داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201904107948522505.jpg از,کارگری,که,دریافتی,اش,جوابگو,هزینه‌های,زندگی,نیست,نباید,انتظار,بهره‌وری,در,تولید,داشت Icana

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، گفت: خصوصی سازی بدون کارشناسی و واگذاری کارخانجات به افرادی که اهلیت ندارند، ضربه بزرگی به تولید و اشتغال زده است و نتیجه آن پرداخت با تاخیر چند ماهه حقوق و مزایای کارگران است.

وی در مراسم گرامیداشت روز کارگر و تجلیل از کارگران نمونه شهرستان ساوه در خانه کارگر تشکیلات ساوه و زرندیه، گفت: بزرگداشت روز کارگر فرصتی برای شنیده شدن صدای کارگران و تقدیر از روحیه جهادی آنان است.

محمدرضا منصوری

 

وی با تاکید بر اینکه خط قرمز ما حقوق کارگران است، افزود: کارگری که چند ماه حقوق نگیرد چطور می‌تواند زندگی کند. تعدادی از خانواده‌های کارگران به دلیل تاخیر در پرداخت حقوق و عدم تامین معیشت زندگی روزمره خود از یکدیگر جدا شدند و آسیب‌های اجتماعی زیادی بوجود آمده است.

وی با تاکید بر پرداخت به‌موقع حقوق کارگران، گفت: باید نهادهای دولتی و شهرداری‌ها نیز نسبت به پرداخت به موقع حقوق کارگران اقدام کنند. وقتی شاهد نادیده گرفتن حقوق کارگران در نهادهای دولتی هستیم چه انتظاری از بخش خصوصی می‌توان داشت. نهادهای دولتی مثل شهرداری به جای پرداخت حقوق کارگر به کارفرما باید آن را مستقیم به حساب کارگر واریز کنند که شاهد تضعیف یا تاخیر در پرداخت حقوق کارگران نباشیم.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت افزود: از کارگری که با حداقل دریافتی زندگی می‌کند و نمی‌تواند جوابگو هزینه‌های زندگی باشد نباید انتظار بهره‌وری در امر تولید داشت.

به گزارش ایسنا وی تاکید کرد: باید وضعیت کارخانجاتی که حقوق کارگران را با تاخیر پرداخت می‌کنند رسیدگی و علت آن بطور دقیق و کارشناسی بررسی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet