ایام محرم 1398
1398/02/12 17:35:00
سرویس مرکز پژوهش ها

پیام تسلیت رییس جمهور، وزرا و مقامات سیاسی کشور به رییس مرکز پژوهش‌های مجلس

رییس جمهور، جمعی از وزرای دولت و مقامات کشوری و لشگری کشور، در پیام های جداگانه ای درگذشت والده رییس مرکز پژوهش های مجلس را به وی تسلیست گفتند.
پیام تسلیت رییس جمهور، وزرا و مقامات سیاسی کشور به رییس مرکز پژوهش‌های مجلس رییس جمهور، جمعی از وزرای دولت و مقامات کشوری و لشگری کشور، در پیام های جداگانه ای درگذشت والده رییس مرکز پژوهش های مجلس را به وی تسلیست گفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806103476930383.jpg پیام,تسلیت,رییس,جمهور،,وزرا,و,مقامات,سیاسی,کشور,به,رییس,مرکز,پژوهش‌های,مجلس Icana

به گزارش خبرگزای خانه ملت، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری، جمعی از وزرای دولت و مقامات کشوری و لشگری کشور در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت والده رییس مرکز پژوهش‌های مجلس را به ایشان تسلیست گفتند.

متن این پیام‌ها به شرح زیر است؛

رئیس جمهور درگذشت والده رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت
حجت الاسلام و المسلمین روحانی رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت والده کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، از درگاه خداوند متعال برای آن مادر مومنه و فداکار رحمت واسعه الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.

متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

جناب آقای دکتر کاظم جلالی
نماینده محترم و رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی

مصیبت فقدان والده بزرگوارتان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مادر مومنه و فداکار رحمت واسعه الهی، برای عموم بازماندگان صبر و اجر و برای شما سلامتی و مزید توفیق خدمت مسالت دارم.

حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

پیام تسلیت رییس سازمان انرژی اتمی به جلالی
علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران هم با صدور پیامی درگذشت والده کاظم جلالی رئیس مـرکز پژوهش‌های مجلس را تسلیت گفت.

متن پیام علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی، به شرح زیر است:

« اِنّا لِلّهِ وَ اِنّا إِلَیهِ راجِعون »

برادر ارجمند جناب آقای دکتر کاظم جلالی
با سلام و درود،

خبر درگذشت والده گرامی‌تان موجب اندوه و تألم خاطر گردید.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با جنابعالی و خانواده مکرم جلالی، از درگاه ایزد منان برای آن بانوی مؤمنه و پرهیزکار آمرزش و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی در برابر مشیت الهی، مسئلت می‌نمایم.

علی‌اکبر صالحی
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران

پیام تسلیت علی اکبر ولایتی به جلالی
علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل هم در پیامی، درگذشت والده کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران را تسلیت گفت.
متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

برادر گرامی جناب آقای دکتر کاظم جلالی

خبر درگذشت والده مکرمه و محترمه جنابعالی موجب تأسف و تاثر گردید.
بدینوسیله ضمن عرض تسلیت به حضرتعالی و خانواده محترم، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه، غفران و رحمت الهی و برای شما و خانواده گرامیتان صبر و اجر مسئلت می نمایم.
علی اکبر ولایتی

پیام تسلیت رییس دفتر رییس جمهور به جلالی
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور نیز در پیامی ضمن تسلیت درگذشت والده کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، از درگاه خداوند بزرگ برای آن مادر پرهیزگار، رحمت واسعه و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.

متن پیام تسلیت محمود واعظی به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

برادر گرامی جناب آقای دکتر کاظم جلالی
رئیس محترم مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی

ضایعه درگذشت مادر ارجمندتان را صمیمانه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند بزرگ برای آن مادر پرهیزگار که فرزندانی خدوم و انقلابی چون شما را تربیت کرد، رحمت واسعه، برای عموم بازماندگان صبر و اجر و برای جنابعالی سلامتی و توفیقات روزافزون مسألت دارم.

محمود واعظی
رئیس دفتر رئیس جمهور


وزیر امور خارجه درگذشت والده جلالی را تسلیت گفت
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه نیز در پیامی درگذشت والده کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران را تسلیت گفت و برای روح آن مرحومه آرامش و برای ایشان و سایر بازماندگان صبر و اجر مسئلت کرد.

پیام تسلیت وزیر نیرو به جلالی
رضا اردکانیان وزیر نیرو نیز طی پیامی درگذشت والده کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران،‌ری،‌شمیرانات،‌اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است؛

جناب آقای دکتر جلالی
رئیس محترم مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام؛
با نهایت تاسف و تاثر، درگذشت مادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزدمنان برای آن مرحومه رحمت واسعه و علو درجات و برای جنابعالی و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می نمایم. /
پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet