هدر موبایل
1398/02/13 03:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
گودرزی در جریان بازدید مدیرعامل هلدینگ صنایع عمومی و سرمایه‌گذاری شستا از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بر

احیای ظرفیت‌های متوقف از مصادیق اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: پرداختن به پروژه‌های اولویت‌دار و احیای ظرفیت‌های متوقف و معطل خود از مصادیق اقتصاد مقاومتی به شمار می‌رود.
احیای ظرفیت‌های متوقف از مصادیق اقتصاد مقاومتی است نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: پرداختن به پروژه‌های اولویت‌دار و احیای ظرفیت‌های متوقف و معطل خود از مصادیق اقتصاد مقاومتی به شمار می‌رود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106590484811.jpg احیای,ظرفیت‌های,متوقف,از,مصادیق,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی در جریان بازدید مدیرعامل هلدینگ صنایع عمومی و سرمایه‌گذاری شستا از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بروجرد، اظهار کرد: ظرفیت‌هایی وجود دارد که معطل و مسکوت مانده و این در حالی است که در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی باید این ظرفیت‌ها را احیا کرد.

وی تصریح کرد: پرداختن به پروژه‌های اولویت‌دار و احیای ظرفیت‌های متوقف و معطل خود از مصادیق اقتصاد مقاومتی به شمار می‌رود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: ایجاد مجتمع تولیدی- تبدیلی در شهرستان علاوه بر کمک به رونق تولید در منطقه، می‌تواند نقش بسزایی را در تقویت حوزه‌های مختلف اقتصادی بروجرد داشته باشد.

گودرزی اضافه کرد: با ایجاد این زنجیره تولیدی، علاوه بر رونق تولید و اشتغال می‌توان در حوزه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری گام‌های خوبی برداشت.

وی بیان کرد: بروجرد در حوزه درمان و بیمارستان کوثر و طرح توسعه به خوبی پیش می‌رود و در حوزه اقتصاد و سرمایه‌گذاری امیدواریم شاهد یک زنجیره تولید باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet